• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem
    Mieszkanie Nidzica, 2 pok.35m2. lata90 po remoncie z tarasem

    Nidzica

    • 500 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie Nidzica, 2 pok. 35 m2. Lata 90te świeżo po remoncie z tarasem, garażem i piwnicą. Remont kapitalny był przeprowadzony w 2023 roku. Dostępny też st...

  • Kawalerka z balkonem
    Kawalerka z balkonem

    Piastów

    • 499 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Certyfikat energetyczny dla lokalu aktual...

  • Mieszkanie Rzeszów Baranówka

    Rzeszów » Baranówka

    • 533 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaoferować mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie, o powierzchni 53,42 m² znajduje się na 2. piętrze czteropięt...

  • Dwulokalowa nieruchomość w centrum Krakowa

    Kraków » Grzegórzki » ul. Moniuszki

    • 1 899 900 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowa nieruchomość z garażem, ogródkiem i balkonami w pobliżu Ronda MogilskiegoNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 143,4 m², zlokalizowana w ścisłym cen...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 1 200 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie położone w Rybniku przy ul. Dąbrówki w ocieplonym bloku na szóstym piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Koszt odstępnego z czynszem to...

  • Bemowo-Warszawa-50m2pokoje
    1 / 16
    Bemowo-Warszawa-50m2pokoje

    Warszawa

    • 714 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż, mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe ~49,80 m² – Warszawa- Bemowo. Rok budowy bloku: 1990 rok. Sytuacja gruntów regulowanych, na których stoi budynek jest uregulowana...

  • 3 pokoje mieszkanie 77m² plus garaż Baranówek
    1 / 9
    3 pokoje mieszkanie 77m² plus garaż Baranówek

    Kielce

    • 600 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 77 m² (61,5 użytkowa) z garażem indywidualnym Baranówek, ul. Petyhorska Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 2. piętrze...

  • Dwupokojowe mieszkanie 47,6m2 ul. Traugutta, Radom
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie 47,6m2 ul. Traugutta, Radom

    Radom

    • 278 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku z cegły z 1959 roku. Nieruchomość znajduj...

  • Duże na 3 piętrach z pokojami na wynajem i inne usługi
    1 / 16
    Duże na 3 piętrach z pokojami na wynajem i inne usługi

    Zielona Góra

    • 1 399 000 zł cena
    • 445 m2 powierzchnia
    • 3 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ DUŻY LOKAL MIESZKALNY Z WIELOMA POMIESZCZENIAMI UŻYTKOWYMI W DWULOKALOWYM BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWYM – UL. STARY KISIELIN-DOJAZDOWA W ZIELONEJ GÓRZE To propozycja dl...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Domina
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Michałkowice, ks. bp. Czesława Do...

    Siemianowice Śląskie

    • 539 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja !!! Apartament z ogródkiem. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 63,94 m2 położony na wysokim parterze w 3-piętrowym nowoczesnym budynku z 2022 roku Dom...

  • Mieszkanie Gozdnica,
    1 / 8
    Mieszkanie Gozdnica,

    Gozdnica

    • 130 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i ustawne 2- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Gozdnicy na ul. Kościelnej. Powierzchni...

  • Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!
    1 / 16
    Kup mieszkanie inwestycyjne w Świeradowie Zdroju!

    Świeradów-Zdrój

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj....

  • 2 pokojowe mieszkanie na Warszewie
    1 / 14
    2 pokojowe mieszkanie na Warszewie

    Szczecin

    • 544 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, przestronne, w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie tuż obok szkoly I nowego parku Mieszkanie o pow. 49,7 m2 położone jest w nowym budynku w pięknej i spokojne...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mi...

  • Mieszkanie Reda ul. Długa

    Reda » ul. Długa

    • 569 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda. Osiedle położone w spokojnej okolicy na nowoczesnym osiedlu.Główną zaletą zamieszka...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Ignacego Jana Paderewskiego

    Gdynia » Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 569 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne na pierwsze mieszkanie, czy inwestycję!Mieszkanie  z wykończoną w wysokim standardzie łazienką! Pozostałe pomieszczenia do własnej aranżacji, duży balkon i widok na otwartą...

  • Mieszkanie Rumia ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE 2 pokojowe PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. INWESTYCJAInw...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Mikołaja Kopernika

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kopernika

    • 1 430 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 18 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66...

  • 1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł
    1 / 10
    1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 1 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie niewłasnościowe w prywatnej kamienicy ok. ul. Jaracza -Śródmieście. Domofon, zadbana kamienica, zamykane podwórko, czysta klatka schodowa. 1 pokój z obniżonym sufitem +...