• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • 3 pokoje o pow: 70 m2 Gdańsk Śródmieście!
    1 / 7
    3 pokoje o pow: 70 m2 Gdańsk Śródmieście!

    Gdańsk

    • 998 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie 3 pokoje Gdańsk Śródmieście Opis mieszkania: Powierzchnia: 70 m² Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne)...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 522 751 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 54,51 mkw. w nowobudowanej inwestycji. Jest to kameralny, 3 piętrowy budynek, gdzie zakończenie prac zostało...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Żabi Kruk

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Żabi Kruk

    • 1 399 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE:Unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,00 m², a całkowitej ok. 101,00 m² (wraz z gankiem i werandą) z dostępem do ogrodu. Lokal powsta...

  • Mieszkanie Rybnik Niedobczyce

    Rybnik » Niedobczyce

    • 209 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie typu M3 o powierzchni 37,43m2 . czwarte piętro. Niski czteropiętrowy blok po termomodernizacji. Ogrzewanie miejskie. Marzysz o przytulnym mieszkaniu z dala od z...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m² , położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Loka...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 830 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo...

  • 3-pokojowe mieszkanie | Szczawnica | 66,20 m2

    Szczawnica » ul. Osiedle

    • 598 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Majowa PROMKA 580 000 zł Promocja obowiązuje do końca maja 2026 r. Co jeśli możesz mieć mieszkanie w Szczawnicy z widokiem, bez sąsiadów nad głową i jednocześnie na nim zarabiać?...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 850 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni - Orłowie, która słynie z bliskości morza, plaży i terenów rekreacyjnych. W pobliżu znajdziemy Hotel z r...

  • SŁONECZNE | DUŻA ODDZIELNA KUCHNIA

    Warszawa » Praga-Południe

    • 715 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone przy ul. Meissnera, w spokojnej i zielonej części Pragi Południe. To doskonała propozycja dla rodzin, par...

  • **Łodzińskiego**
    1 / 12
    **Łodzińskiego**

    Białystok

    • 332 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 6
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 487 193 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie, 3 pokoje + aneks kuchenny, stan deweloperski, 61,67 m2, Łęczna BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! Mieszkanie, w którego skład wchodzi: salon z aneksem ku...

  • Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory
    Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2 pokoje, ul. Giserska 7, gotowe Nowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem– 5 piętro | wysoki standard | klimatyzacja | miejsce postojowe w garażu podziemnym Na sprzedaż wyjątkowe,...

  • Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami
    1 / 10
    Nowoczesne 75 m² z 2 balkonami

    Gdańsk

    • 1 230 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 16 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m² z widokiem na las – Srebrniki, Gdańsk Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze nowo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Klaudyny Potockiej
    1 / 14
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Klaudyny Potockiej

    Poznań

    • 599 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jasne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku w Poznaniu, przy ulicy Klaudyny Potockiej. Nieruchomość znajduje s...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami
    1 / 16
    Piętro Domu Jednorodzinnego z oddzielną klatką schodową i mediami

    Białystok

    • 460 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe umeblowane mieszkanie w cichej okolicy wśród domów jednorodzinnych. Blisko tereny zielone i plaża miejska, szkoła podstawowa nr 20, przedszkole, przychodnia, poczta, a...

  • Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .
    1 / 7
    Mieszkanie w Debrznie 2 piętro,48m.Cena 210 000tys .

    Debrzno

    • 210 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w Debrznie na ulicy przechodnia 13.Mieszkanie na 2 piętrze ,składa się :2 pokoje,kuchnia,łazienka .Metraż 48m.Cena 210 000 tys .Tel [tel]

  • Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojowe w garażu podziemnym)
    1 / 5
    Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojow...

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. KORKOWA 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 14
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Meszna

    • 920 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość położona w spokojnej i urokliwej okolicy, teren niezalewowy, jedyne 10 km o Bielska. Dom wybudowany w 2009 r, okna pcv kolor orzech, kryty dachówką. Działka 16 a, zadr...

  • apartament dwu-poziomowy  , wysoki parter + I piętro, dwa tarasy, dwa parkingi , komórka usytuowany
    1 / 16
    apartament dwu-poziomowy , wysoki parter + I piętro, dwa tarasy,...

    Wrocław

    • 980 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam unikalny apartament dwu-poziomowy , wysoki parter + I piętro, dwa tarasy, dwa parkingi , komórka usytuowany tuż przy samej Odrze na Promenadach Wrocławskich przy ul. Zak...