• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Poznań Dębiec ul. Wiklinowa

    Poznań » ul. Wiklinowa

    • 869 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA SPRZEDAJĄCY! Przepiękne, bardzo zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny, pary! Nie wymaga żadnych nakładów finansowych, m...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Romka Strzałkowskiego

    Poznań » Jeżyce » ul. Strzałkowskiego

    • 1 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL. Mieszkanie wolne od 1.09, można oglądać wcześniej. Mieszkanie w sercu Jeżyc, ul.Romka Strzałkowskiego 4...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Celna

    Kraków » Podgórze » ul. Celna

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang prezentuje atrakcyjne mieszkanie położone na czwartym piętrze w apartamentowcu z widokiem na Wisłę. W skład mieszkania wchodzi Salon z aneksem kuchennym, sypialnia...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Kalwaryjska

    Kraków » Podgórze » ul. Kalwaryjska

    • 950 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na Starym Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie ma powierzchnię...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 1 950 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach and Lang Property Consultants prezentuje przytulną garsonierę na Starym Mieście do wynajęcia w inwestycji "Sobieski Residence", niedaleko Plant i Rynku Głównego. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 549 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 22 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Leach and Lang Property Consultants prezentuje przytulną garsonierę na Starym Mieście do sprzedania w nowoczesnej inwestycji "Sobieski Residence", niedaleko Plant i Rynku Głównego....

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Piastowska

    Kraków » Krowodrza » ul. Piastowska

    • 550 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,60 m2 położone na szóstym piętrze na ul. Piastowskiej. Nieruchomość składa się z: - sal...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Godlewskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Godlewskiego

    • 1 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie typu studio zlokalizowane przy ul. Godlewskiego w Krakowie. Mieszkanie świeżo po remoncie ma powierzchnię 33m2...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Zabrska

    Katowice » ul. Zabrska

    • 2 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym, prestiżowym kompleksie Global Apartame...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Sarego, Józefa

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sarego

    • 12 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje jedyny w swoim rodzaju penthouse z dużym tarasem z widokiem na Wawel oraz Stare Miasto. Apartament ma powierzchnię 139 m2 i składa...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Al. Kijowska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Al. Kijowska

    Kraków

    • 1 786 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 26 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie gotowe do końca roku. Blisko ul. Czarnowiejskiej w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem, AGD i klimatyzacją. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka z...

  • 60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r
    1 / 11
    60mścisłecentrum sprzedam lublinulprobostwo5budowany w2005r

    Lublin

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    dwu poziomowe może i funkcjonuje obecnie jako dwa mieszkania po 30m2 każde możliwe do wynajęcia od zaraz każde z mieszkań opomiarowane indywidualnie i wyposażone budowane z budynk...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr
    1 / 7
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr

    Mielec

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Kusocińskiego , pełna własność . Na I piętrze , o powierzchni 53 m2 z balkonem typu francuskiego, 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Ciepła woda z...

  • Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.
    1 / 16
    Pobierowo - apartament blisko morza na sprzedaż.

    Pobierowo

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Pobierowa, w sąsiedztwie sosnowego lasu i pobliżu pięknej plaży i morza. Bezpośrednie sąsiedztwo plaży...

  • Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna
    1 / 10
    Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna

    Koszalin

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna oferta, bez dodatkowych nakładów finansowych Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Koszalinie przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie o wygodnym układzi...

  • 3 pok na ul. Wyczółkowskiego
    1 / 13
    3 pok na ul. Wyczółkowskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 325 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 47,3 mkw położone na 7 piętrze w wysokim bloku na os. Staszica przy ul. Wyczółkowskiego. Standard: do zamieszkani...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 14
    Wyjątkowe mieszkanie

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie pierwsze piętro okna na dwie strony świata , komórka i miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tys tys..bardzo ładny rozkład mieszkania ciche spokojne (ew p...

  • Mieszkanie Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 400 710 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 55,50 m, ul. 3 Maja, Żabno powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,50 m, położone w...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...