• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 500 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 32 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Lecha Bądkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bądkowskiego

    • 679 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześ...

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Turystyczna

    Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 049 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 16 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 089 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

Gdańsk » ul. Turystyczna

    • 1 007 985 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 190 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 29 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową lokali...

  • Mieszkanie 64m2, 2 piętro
    1 / 13
    Mieszkanie 64m2, 2 piętro

    Radomsko

    • 329 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 64 m2, 3 pokoje + kuchnia+ łazienka+ toaleta piwnica Nowe 3 szybowe okna plastikowe Księga wieczysta bez obciążeń, wykupione grunty

  • Mieszkanie Tarnów, Legionów
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Legionów

    Tarnów

    • 338 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE W SERCU TARNOWA - DWA BALKONY, KAMIENICA Z KLIMATEM I LOKALIZACJA, KTÓREJ TRUDNO PRZEBIĆ Zapraszam do poznania nieruchomości, która jest idealna dla ludzi poszukującyc...

  • Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,
    1 / 15
    Mieszkanie Cieszkowice gm. Wąsosz,

    Cieszkowice

    • 309 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 119,70 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojn...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Lęborskie, Grochowska

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 009 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    * OFERTA ZABLOKOWANA do 30.04.2026 LOKALIZACJA : osiedle "Lęborskie" ul. Grochowska (ok 150 m do parku z dużym stawem) ok 1.400 m do morza ... :) STANDARD LOKALU : bardzo dobry -...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Solskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Prądnik Biały, Solskiego

    Kraków

    • 1 059 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Żabiniec . Czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Przygotowane do zamieszkania od zaraz . Cztery przestronne pokoje , kuchnia z oknem , przedpokój , łazienka z wanną oraz toa...

  • Lokal mieszkalny - Borki

    Borki

    • 102 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mileny Dzbeńskiej i Adriana Dzbeńskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: Nieruchomości lokalowej składającej się z lokalu mieszkalnego n...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 3 690 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 34 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Unikatowy apartament z prywatnym ogrodem i tarasem w najbardziej prestiżowej części Gdyni - OrłowiePrezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus ora...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2ODBIÓR PLANOWANY NA KONIEC 2026 r.LOKALIZACJALokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze s...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 659 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe 61,08m2 na I piętrze, balkon 18m2ODBIÓR PLANOWANY NA KONIEC 2026 r.LOKALIZACJALokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze skomuni...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Południe ul. Powstańców Śląski...

    Wrocław » Krzyki » ul. Powstańców Śląskich

    • 675 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2 , położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, Ukrainian and Russian. Contact...

  • Mieszkanie z potencjałem. Azory

    Kraków » ul. Weissa

    • 660 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowym bloku na osiedlu Azory, przy ul. Weissa. To doskonała oferta dla rodzin, osób prywatny...

  • Luksusowa kawalerka w centrum Katowic!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    WYJĄTKOWA INWESTYCJA W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI !!!ZNAJDŹ IDEALNE MIESZKANIE W STANDARDZIE PREMIUM W NOWEJ IKONIE KATOWICWIELUFUNKCYJNY KOMPLEKS - 27 KONDYGNACJI MIESZKALNYCH !!!MIES...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2Możliwość zrobienia 3 pokoju.ODBIÓR PLANOWANY NA I kwartał 2027 r.LOKALIZACJALokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijając...

  • SUPER LOKALIZACJA/GOTOWE/STANDARD PREMIUM !!!

    Katowice » ul. Zabrska

    • 430 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro