• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Sprzedaż mieszk.3-pok. inwestycja Opole centrum

    Opole

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.OzimskaProponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Jelonki Południowe ul. Puszczy Solski...

    Warszawa » Bemowo » ul. Puszczy Solskiej

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną i...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, ul. Xawerego Dunikowskiego

    Szczecin » ul. Dunikowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej...

  • 3 Pokoje z widokiem na Naturę 2000 - Warszewo

    Szczecin » ul. Flaminga

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin...

  • Apartament z garażem w Karpaczu

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 525 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2–4 osób.Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cies...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Różanka ul. Jugosłowiańska

    Wrocław » Psie Pole » ul. Jugosłowiańska

    • 610 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ul. Jugosłowiańska okolice Przestronne, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z balkonem w budynku z 1978 roku z ładnym widokiem na zieloną okol...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Pawła Włodkowica

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Włodkowica

    • 797 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ul. Włodkowica okolice Przestronne, zadbane, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,50 m w budynku z 1990 roku tuż przy Rynku z ładnym widokiem na okolicę. Mi...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Huby ul. Nyska

    Wrocław » Krzyki » ul. Nyska

    • 670 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ul. Nyska okolice Klimatyczne, oryginalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m wraz z dodatkową powierzchnią mieszkalną na antresoli (pokoju) o pow. około 12 m w...

  • Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK
    1 / 4
    Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK

    Ełk

    • 415 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Ełku, Osiedle Konieczki, o powierzchni 55,10 m², położone na 3. piętrze, z dużą piwnicą. Blok ocieplony z dwóch stron. Mieszkanie posiada balkon ok...

  • Kawalerka na 1. piętrze
    1 / 3
    Kawalerka na 1. piętrze

    Gorzów Wielkopolski

    • 190 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,03 m², składającą się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze...

  • Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe
    1 / 14
    Gotowe do wprowadzenia mieszkania 3 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zacisze w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 60 m2 na 3 piętrze bloku 4-piętrowego nieopodal parku. Mieszkanie po remoncie: ś...

  • Stylowe Mieszkanie nad Zbiornikiem – Gdańsk
    1 / 8
    Stylowe Mieszkanie nad Zbiornikiem – Gdańsk

    Gdańsk

    • 734 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 593 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Atrakcyjne mieszkanie 53,5 m² z widokiem na zbiornik wodny – Gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonal...

  • Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!
    1 / 12
    Biały Bór mieszkanie 3 pokojowe- sprzedam!

    Biały Bór

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bia,łym Borze przy ulicy Norwida. mLokal znajduje się na parterze. Na powierzchnię 68,01 m2 składa się: - pokój 1- 19,63...

  • Mieszkanie Świebodzice

    Świebodzice

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,67 m2 , położone na parterze w Świebodzicach. Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Rybnik Kłokocin

    Rybnik » Kłokocin

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Przedstawiamy mieszkanie typu M-3 o powierzchni ogólnej 39m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Rybnik-Kłokocin ul.Poligonowa Małe kameralne osiedle z lat...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Sudols...

    Kraków » ul. Sudolska

    • 879 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sudolskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. al. Kijowska

    Kraków » Krowodrza » al. Kijowska

    • 919 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 18 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu al. Kijowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Makowskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Makowskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory, w pobliżu ul. Palacha i Makowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofert...