• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 289)
  • 1 / 2
    1/6 udziału w mieszkaniu 46,4 m²- Częstochowa

    Częstochowa

    • 19 575 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 1/6 udziału w prawie własności lokalu mies...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w mieszkaniu 52,40 m², Ozimek

    Ozimek

    • 40 716 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert udział 1/2 w prawie własności do lokalu mi...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 52 zł cena
    • 134 934 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie Kartuzy ul. Gen. Józefa Wybickiego

    Kartuzy » os. Wybickiego

    • 470 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU Z KW!  Przestronne mieszkanie 64 m² w spokojnej, zielonej okolicy - idealne dla rodzinNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m...

  • Mieszkanie Wieliczka ul. Krakowska

    Wieliczka » ul. Krakowska

    • 450 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 799 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA:Mieszkan...

  • Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem
    1 / 11
    Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem

    Kalisz

    • 630 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66.68m2. Lokal mieszkalny mieści się na parterze, w niskim budynku mieszkalnym przy ul. Czę...

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • Mieszkanie Leszno Gronowo,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno Gronowo,

    Leszno

    • 669 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, praktycznie niezamieszkałe mieszkanie z 2022 roku, położone w kameralnym szeregu budynków w Lesznie (Gronowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze niezależnego...

  • Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie w Górze 53,22 m2 na sprzedaż

    Góra

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni 53, 22 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w przedwojennym budynku dwukondygnacyjnym wielorodzinnym przy ul. Podwal...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • Mieszkanie Legnica, Kedywu
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Kedywu

    Legnica

    • 695 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE OŚ. PIEKARY B | WYSOKI STANDARD | 4 POKOJE MIESZKANIE: Eleganckie 2-poziomowe mieszkanie, o powierzchni całkowitej 120 m² (po podłodze) znajduje się na trz...

  • Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie blisko Centrum Kołobrzegu ul. Jerzego

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruch...

  • sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie

    Przemyśl

    • 300 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 36m2 I piętro duży balkon 2 pokoje, kuchnia, łazienka tel. [tel].

  • Mieszkanie Zgierz ul.

    Zgierz

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne pod własną aranżację i wynajem!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w zadbanym, ogrodzonym bloku. Okna wyc...

  • Mieszkanie Sopot Sopot, Sopot ul. Monte Cassino

    Sopot » ul. Monte Cassino

    • 2 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia apartament przytulny, nieduży apartament położny przy malowniczej uliczce przy głównym deptaku w Sopocie Monte Cassino. Apartament o powierzchni 30m2, 2 pok...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 380 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż  lokal mieszk...

  • Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje
    1 / 10
    Dwustronne mieszkanie 55,8 m²-3 pokoje

    Gdańsk

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym – Gdańsk Jasień Opis mieszkania: *Powierzchnia: 55,8 m² *Piętro: 1 z 3 Układ pomieszczeń: *przestro...

  • Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda
    1 / 5
    Sprzedam 2 pokoje -Bochnia Sw.Leonarda

    Bochnia

    • 340 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej okolo 38 m2, usytuowanego na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sw. Leonarda w Bochni....

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...