• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie o pow. 56,20m2 oraz 188,7m2 poddasza !!

    Pruszków » ul. Ceramiczna

    • 1 300 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchni...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 729 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 73,40 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzie...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 677 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 59,07 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południe-wschódNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,07 m², poło...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Miernicza

    Gdynia » Orłowo » ul. Miernicza

    • 1 849 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 19 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m², położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo.To idealne miejsce dla osób ce...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce ul. Nowosielska

    Białystok » Starosielce » ul. Nowosielska

    • 444 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA**Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Stefana Żeromskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Żeromskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 67,39 m2, położone w samym sercu Gdyni.INWESTYCJA:Inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się w Śródmieści...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Rynek

    Strzelin » rynek Rynek

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Jeśli marzysz o mieszkaniu, z którego wszystko masz na wyciągnięcie ręki - to właśnie tutaj poczujesz się jak w domu.Czy wyobrażasz sobie poranki z wi...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Przytulne M2 po generalnym remoncie 37,43 m2 drugie piętro, ogrzewanie miejskie. Niski blok. Wnętrze po generalnym remoncie , mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finan...

  • Studio na parterze - oś. Architektów - Cesja

    Rzeszów » ul. Solidarności

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studio/kawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajd...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 499 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. INWESTYCJAInwestycja z 2...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy , idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia , w pełni umeblowane...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Płk. Stanisława Dąbka

    Gdynia » Oksywie » ul. Dąbka

    • 419 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS!Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2  na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu.LOKALIZACJA:Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk Stan...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 548 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły.INWESTYCJAInwestycja z 20...

  • Mieszkanie 62,1 m2 ul. Sosnowa w Poniatowej.

    Poniatowa

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 62,1 m2 na drugim piętrze w bloku przy ul. Sosnowej w Poniatowej powiat opolski woj. lubelskie (do remontu).Mieszkanie:-powierzchnia 62,1 m kw.-drugie piętr...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Prestiżowe mieszkanie, wyskoki standard, 2 balkony.

    Lublin » Śródmieście

    • 900 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KAPITALNA LOKALIZACJA - ścisłe centrum miasta (boczna ul. Narutowicza) ** ** Niepowtarzalna OFERTA dla wymagających **LUBLIN (Śródmieście): polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowa...

  • 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania

    Lublin » ul. Balladyny

    • 465 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie - "gotowIec" do wynajmu. Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum? To oferta dla Ciebie!LOKALIZACJA - ul. Ballady...

  • Unikatowy apartament "Art Deco Spokojna 10"

    Lublin » Śródmieście » ul. Spokojna

    • 727 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Niepowtarzalny, ekskluzywny apartament w zabytkowym, odrestaurowanym gmachu "Art Deco" przy ulicy Spokojnej 10" - perle architektury lubelskiej.Jest to znakomita inwestycja dla osó...

  • Mieszkanie 39 m2 ul. Brzozowa w Poniatowej.

    Poniatowa » ul. Brzozowa

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 39 m2 do odświeżenia w bloku w atrakcyjnej części miasta w sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych idealnie nadających się do odpoczynku i rekreacji oraz zabawy d...