• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 338 057 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,62 m2 znajduje się na II piętrze budynku i składa się z: - przedpokoju - 3,07 m2...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 521 475 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji „BOISKOVA” zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Boiskowej. Inwestycja to kameralny budynek wielorodzinn...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 403 564 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,18m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,18m2 Piętro: 1 Liczba pokoi...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Chełmska
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Chełmska

    Warszawa

    • 864 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, 2 pokojowe na Mokotowie, wykończone z dbałością o detale Budynek z 2007r, cegła Ekspozycja - południowo-wschodnia Balkon 5 m Okna wychodzą na ciche patio Osi...

  • Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom Rozbark, Jana Matejki

    Bytom

    • 139 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej...

  • nowe 2 pok w centrum
    1 / 9
    nowe 2 pok w centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 409 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow 32,5mkw położone na 3 piętrze w niskim bloku z windą. Budynek z 2025r. Mieszkanie posiada duży balkon typu loggia....

  • 3 pokojowe mieszkanie Sztum

    Sztum

    • 355 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,4 m2 z dużym przedpokojem z szafą wnękową oraz oddzielną kuchnią i łazienką. W pokojach i przedpokoju na podłodze jest parkiet w dobrym stani...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 7 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 sk...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | *** 4 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji *** Osiedle Piaski, ul. Wesoła Poszukujesz mieszkania gwarantującego przestrzeń oraz wygodę? Cenisz bliskość pełnej...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kartuska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kartuska

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny stan...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 279 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie Sochaczew rynek pierwotny ul. 15 Sierpnia

    Sochaczew » ul. Sierpnia

    • 466 905 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania w Sochaczewie - ul. 15 SierpniaMarzysz o nowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale blisko centrum?Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji - tylko 13 mieszkań w c...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Inwestycja z Gotowym Dochodem! Mieszkanie 53m² + Taras 27m² + Garaż | Wynajęte 2900 zł/mc | Kraków, Obozowa Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w spo...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino-Radiostacja ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 649 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokoje 47 m² po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parkingNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino.Lokal z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 132 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 585 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 48,06 m² | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południowy wschódNa sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,0...

  • Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 3 349 110 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 40 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sol Marina - Luksus nad wodą. Twój apartament w pierwszej linii brzegowej.Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków pol...