• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Ide...

  • Mieszkanie Częstochowa Zawodzie
    1 / 7
    Mieszkanie Częstochowa Zawodzie

    Częstochowa

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie jednopokojowe - 3 piętro, blisko centrum! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 19...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 46 484 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 175 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Kornelii Wowra osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp-s...

  • Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 105 700 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy...

  • Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.

    Skoczów

    • 470 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg KW 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny...

  • Mieszkanie Zielona Góra Zastalowskie,
    1 / 8
    Mieszkanie Zielona Góra Zastalowskie,

    Zielona Góra

    • 339 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 3 niezależne pokoje z widną kuchnią i 3 m2 loggią  położone na II pietrze IV piętrowego kameralnego , jedno klatkowego budynku na przyjaznym osiedlu Niedźwiadek w Ursu...

  • Mieszkanie, 38,77 m², Łódź

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Katarzyny Ryżejno posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomość, o pow. użytk...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 34 m² - 2 pokoje Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 215 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Moniki Piwońskiej („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Sprzedam mieszkanie/pokój/
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie/pokój/

    Szczytna

    • 72 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do zamieszkania pokój na pierwszym piętrze.Nowe wersalki zlew,umywalka, kupione w maju.Nowa podłoga z paneli.Wc na korytarzu.,Komórka na podwórku, miejsce garażowe,piwnica. Blisko...

  • 2 mieszkania dwupokojowe.Rozkładowe.Parter i I piętro.RATY!
    1 / 16
    2 mieszkania dwupokojowe.Rozkładowe.Parter i I piętro.RATY!

    Piotrków Trybunalski

    • 180 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Sprzedam 2 niezależne mieszkania dwupokojowe - każde niezależnie z oddzielnym wejściem, z własną kuchnią oraz łazienką z WC. Możliwa płatność w ratach! Oba mieszkania znaj...

  • sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie w centrum Gliwic 138 m2,

    Gliwice

    • 1 600 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie, 4 pokoje o pow.27m2,25m2,24m2,30m2 z garderobą , kuchnia 12m2. Przy kuchni jest spiżarnia. Duży przedpokój. Na podłodze częściowo kafle i panele. Każdy pok...

  • Sprzedam mieszkanie po remoncie Konin, Kosmonautów
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie po remoncie Konin, Kosmonautów

    Konin

    • 212 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Kosmonautów, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako oferta inwestycyjna. Opis mieszkania Mieszkani...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Koszalin

    • 375 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 9
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 794 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. P...

  • sprzedam 51metrow 2pokoje 2 pietro
    1 / 11
    sprzedam 51metrow 2pokoje 2 pietro

    Wrocław

    • 530 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    50-314 wroclaw ul,nowowiejska 15 może być wraz z wyposażeniem. okna po wymianie -plastikowe.łazienka z toaletą,prysznic,DRZWI ANTYWAŁAMANIOWE,szafy typu komandor, pokoje oddzielne...

  • Mieszkanie NA PARTERZE, 47,20m2, Hrubieszów
    1 / 16
    Mieszkanie NA PARTERZE, 47,20m2, Hrubieszów

    Hrubieszów

    • 217 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska w Hrubieszowie oferuje na sprzedaż: mieszkanie NA PARTERZE o powierzchni 47,20m2 wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 5,40m2  ul....

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 9
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 781 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)
    1 / 11
    Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)

    Białystok

    • 465 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv) i drzwi wejściowe. W cenie zostaje zabud...