• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 334 978 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Grzybowo gm. Kołobrzeg, Muszelkowa

    Grzybowo

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, prz...

  • sprzedam poddasze do adaptacji
    1 / 9
    sprzedam poddasze do adaptacji

    Poznań

    • 1 293 900 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 4 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam lokal użytkowy na poddaszu przy rynku bernardyńskim do adaptacji LU9 95,97m2 i LU10 131,76m2 powierzchni użytkowej razem 227,7m2 / całkowitej 276,39m2 skos w najniżs...

  • Rezerwacja | Mieszkanie | Sprzedaż | 47,30 m2

    Ciechanów

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze przy ul. 17 Stycznia 72 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 47,30 m2 wchodzą: · Salo...

  • Mieszkanie Szczyrk Szczyrk Górny rynek pierwotny

    Szczyrk

    • 862 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem o powie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Chodkiewicza

    Kraków » ul. Chodkiewicza

    • 1 161 750 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 14 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Chodkiewicza Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Wyspiańskiego

    • 519 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny.W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia!LOKALIZACJAGd...

  • STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ
    1 / 7
    STARÓKA 3 pokoje po remoncie +dodatkowo GARAŻ

    Gliwice

    • 690 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. KOMFORTOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta...

  • Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2
    1 / 13
    Górnośląska – 2 pokoje – 52,58 m2

    Kalisz

    • 353 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem o pow. 52,58 m2 znajdującego się na trzecim piętrze w bloku z cegły. Do mieszkania przynależy pi...

  • Sprzedaż
    1 / 11
    Sprzedaż

    Bydgoszcz

    • 295 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 48.70 M2 w Bydgoszczy, dzielnica Szwederowo. Mieszkanie na 1 piętrze, dwustronne o powierzchni 45.80 m2 + 2 .90 m...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Obłuże, Podgórska

    Gdynia

    • 522 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3 POKOJOWE MIESZKANIE | SŁONECZNE | PRZESTRONNE | DOBRZE SKOMUNIKOWANE | GDYNIA OBŁUŻE LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Wrocław

    • 615 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie  spółdzielcze  własnościowe  54m2  plus  piwnica  KW we Wrocławiu ul. Drukarska 26  rozkładowe  piąte piętro, winda, trzy  pokoje kuchnia  łazienka  osobna  toa...

  • Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia
    1 / 5
    Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom z góry dziękuję, 2pokoje z osobną kuchnią, ul. Nowolipie 26 – serce Muranowa Centrum ,Cisza i Spokój Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,...

  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Sławomira Odrzywolskiego

    Kraków » Dębniki » ul. Odrzywolskiego

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. Zachodnia

    Kraków » ul. Zachodnia

    • 806 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zachodniej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Zbytki

    Gdańsk » ul. Zbytki

    • 998 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy, funkcjonalny i wygodny, 3 pokojowy apartament obecnie funkcjonujący jako mieszkanie na wynajem. Lokal mierzy łącznie 46 m2. Składa się z:- 2 odd...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Św. Barbary

    Gdańsk » ul. Barbary

    • 2 290 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 23 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy.Niedal...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Inżynierska

    Gdynia » Orłowo » ul. Inżynierska

    • 2 290 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 27 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie.Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutn...