• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Konin ul. Energetyka - mieszkanie na sprzedaż; PARTER
    1 / 13
    Konin ul. Energetyka - mieszkanie na sprzedaż; PARTER

    Konin

    • 409 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE W KONINIE UL. ENERGETYKA znajdujące się na parterze w niskim bloku 3-piętrowym. Lokal posiada 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę z WC, p...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 50m2, 2 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PO...

  • Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os. Staszica Gorzów
    Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os. Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 283 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 48 m2 na parterze bloku 4-piętrowego. Stan mieszkania: ściany szpachlowane i ma...

  • Mieszkanie Lublin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, Sławin

    Lublin

    • 792 763 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 74,09m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie 29,9 m2 centrum Częstochowy
    1 / 8
    Mieszkanie 29,9 m2 centrum Częstochowy

    Częstochowa

    • 197 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Syndyk masy upadłości Cz.P.B.P. Przemysłówka posiada do sprzedania mieszkanie M-2 (pokój z kuchnią) położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w centrum Częstochowy przy ul...

  • 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów

    Warszawa

    • 1 587 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sellex Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze siedmiopiętrowego blok...

  • Mieszkanie Puck, Rybacka
    1 / 13
    Mieszkanie Puck, Rybacka

    Puck

    • 479 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | BLISKO PLAŻY | DO WEJŚCIA | 2 POKOJE | SŁONECZNE | BLISKO CENTRUM | PUCK Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Rybackiej w Pucku. Lokal o powierzchni 39.99 m2 składa się z: - prz...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Przemyska

    Gdańsk » ul. Przemyska

    • 999 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS !2 POZIOMOWE MIESZKANIE: słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 98,2 m2. W skład mieszkania wchodzą:POZIOM I (62,91m2):- salon  z kuchnią i jadalnią; powierzch...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 310 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia... Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kami...

  • Mieszkanie Tczew Suchostrzygi ul. Jodłowa

    Tczew » ul. Jodłowa

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjnaLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Su...

  • Mieszkanie Lubin ul. Łużycka

    Lubin » ul. Łużycka

    • 247 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m, położone w jednym z lubińskich bloków z lat 70./80. przy ul. Łużyckiej . Lokal znajduje się w budynku z windą, w bardzo dobrze skomuni...

  • Mieszkanie Łomianki ul. Baczyńskiego

    Łomianki » ul. Baczyńskiego

    • 1 520 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w prestiżowej, cichej części Łomianek . To idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń i bliskość natury zaledwie 15 mi...

  • Przestronne mieszkanie w KONINIE, OKÓLNA - PROMOCJA
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie w KONINIE, OKÓLNA - PROMOCJA

    Konin

    • 295 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy Państwu lokal położony w Koninie, ul. Okólna 37/88, który znajduje się na III piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. To idealne miejsce dla osób poszukujących spoko...

  • Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Sprzedam lub zamienię Piękne mieszkanie 2 pokojowe

    Polkowice

    • 310 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Ratowników - 3pietro z winda. Klatka świeżo po remoncie odnowiona. Do mieszkania przynależy komórka między 1 a 2 piętrem. Mieszkan...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż - Koło, PCK

    Koło

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy PCK w Kole. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, ł...

  • Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 Nidzica ul. Kościuszki

    Nidzica

    • 220 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwa pokoje 37 m2 oddzielna kuchnia łazienka. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie umeblowane, położone w ścisłym miejscu miasta. Wszystko w zasięgu ręki...

  • Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy
    1 / 16
    Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m² z przestronnym balkonem. MIESZKANIE Dwustro...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa
    1 / 16
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Podgrzybkowa

    Jastrzębia Góra

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Podgrzybkowa (odległość ok. 800 m od morza, ok. 700 m do latarni morskiej, ok. 2 km do centrum miejscowości) Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,91 m²...

  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna
    1 / 14
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra

    • 270 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy loka...