• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Mieszkanie Gdynia ul. Orłowska

    Gdynia » ul. Orłowska

    • 2 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 57 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż unikalny, wolnostojący loft o powierzchni 50 m² z prywatnym ogródkiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdyni Orłowie.Nieruchomość st...

  • 4 pok. 2 Łazienki Kominek Karkonoska Dwupoziomowe

    Wałbrzych

    • 489 900 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I Antresola Czynsz 863,42 zł z ogrzewaniem i funduszem remontowym.We Speak English.* 3 Sypialnie* Gabinet Do Prowadzenia Fi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Dobrym Mieście

    Dobre Miasto

    • 19 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 48,46 m² po...

  • Po generalnym remoncie i z pięknym widokiem - BEZ PROWIZJI !!!
    1 / 16
    Po generalnym remoncie i z pięknym widokiem - BEZ PROWIZJI !!!

    Zielona Góra

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    NA SPRZEDAŻ W PEŁNI ODNOWIONE MIESZKANIE 2-POKOJOWE PRZY UL. OSIEDLE POMORSKIE 4E W ZIELONEJ GÓRZE. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące nowo...

  • Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.
    1 / 14
    Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.

    Koszalin

    • 590 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie od około 7 lat było użytkowane wyłącznie do dziennej opieki nad dziećmi. Znajduje się w wieżowcu na ulicy Fałata. Mieszkanie zostało wykupione ze spółdzielni na odrębną...

  • Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich
    1 / 8
    Mieszkanie Pyskowice, Powstańców Śląskich

    Pyskowice

    • 220 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania mieszkanie typu duża kawalerka z możliwością przebudowania na mieszkanie 2 pokojowe, w Pyskowicach przy Rynku, ulica Powstańców Śląskich. Mieszkanie posiada po...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Miodowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miodowa

    • 5 885 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu ekskluzywne mieszkanie w świetnej lokalizacji w historycznej, zabytkowej kamienicy (w spokojnej części Starego Miasta). Spokojna i bezpieczna okolica otoczona zabytk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Ludowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Ludowa

    • 5 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe, rozkładowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w apartamentowcu z ochroną i monitoringiem, ponadto fitness, basen, sala konferencyjna itd. na Dolnym M...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Konin ul. Zakole - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 12
    Konin ul. Zakole - mieszkanie na sprzedaż

    Konin

    • 325 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE W KONINIE UL. ZAKOLE znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Lokal posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne WC, 2 x przedpokój. Mie...

  • Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji
    1 / 16
    Bez prowizji! Dwa pokoje w ikonicznej lokalizacji

    Warszawa

    • 774 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i ciche mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone przy ul. Bitwy Warszawskiej 23. Lokal zadbany, wykończony w podwyższonym s...

  • Lokal mieszkalny - Nowa Sól

    Nowa Sól

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Barbary Magalskiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Nowej Soli oferuje do sprzedaży nieruchomość lokalową stanowiącą lokal mies...

  • Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 509 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lok...

  • Apartament Nadmorski Dwór+miejsce w hali garażowej

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Nadmorski Dwór

    • 1 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz apartamentu w pasie nadmorskim ?Szum fal, klimatyczne molo i strzeżona plaża, do której dotrzesz spacerem -Ta nieruchomość czeka właśnie na Ciebie.Osiedle charakteryzuj...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Nawigacyjna

    Władysławowo » ul. Nawigacyjna

    • 450 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w po...

  • Zdroje, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

    Szczecin » ul. Piechoty

    • 589 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65 m². Nieruchomość znajduje się na trzec...

  • Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju.Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To wy...

  • Mieszkanie Wiślinka rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 388 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 27 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Świdnica ul. Grodzka

    Świdnica » ul. Grodzka

    • 480 200 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świdnicy tuż przy samym rynku! To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w samym...