• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 284)
  • Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu
    1 / 9
    Spółdzielcze własnościowe na kameralnym osiedlu

    Gdańsk

    • 698 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Królewska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza, Królewska

    Kraków

    • 1 485 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 18 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DOBRZE DOŚWIETLONE. JASNE MIESZKANIE Z WYPOSAŻENIEM W MEBLE I SPRZĘT AGD. JEST PODWÓRKO DO PARKOWANIA SAMOCHODÓW DLA MIESZKAŃCÓW Z IDENTYFIKATORAMI. 4 NIEZALEŻNE POKOJE, OSOBNA KUC...

  • Mieszkanie Hel, Kaszubska
    1 / 16
    Mieszkanie Hel, Kaszubska

    Hel

    • 1 090 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 27 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu. Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu „Kaszubska Bryza II” w Helu, od...

  • 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z piwnicą
    1 / 10
    2 pokojowe mieszkanie w kamienicy z piwnicą

    Gdańsk

    • 649 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27A Powierzchnia: 54 m²...

  • Mieszkanie Hel ul. Kaszubska

    Hel » ul. Kaszubska

    • 1 090 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 26 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu.Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu „Kaszubska Bryza II” w Helu, odda...

  • Apartamenty z wdokiem na zieleń od 20m2 do 60 m2

    Łubiana

    • 188 324 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentów w inwestycji "PORCELANOWA DOLINA"Inwestycja oferuje 18 apartamentów jedno i dwupoziomowych o powierzchni od 20 m2 do...

  • Kawalerka w centrum ul. Karpacka, Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała » ul. Karpacka

    • 259 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 36 m²,usytuowane na parterze w centralnej części miastaMieszkanie składa się z:• dużego ustawnego pokoju• widnej kuchni• łazienki...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Danusi

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Danusi

    • 975 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- s...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia...

  • 4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!
    1 / 12
    4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!

    Piotrków Trybunalski

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam. Do sprzedania cztery pokojowe mieszkanie na I piętrze w doskonałej lokalizacji: 100 m Kaufland, 300 m urząd miasta. W pobliżu dwa przedszkola, dwie szkoły,sklepy, przystanki...

  • Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu
    1 / 16
    Ekskluzywny Penthouse 600 m od morza w Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 1 398 765 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy narożny penthouse na osiedlu Polanki w Kołobrzegu, 600 metrów od morza! Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81,5 m², położony w prestiżowej lokaliza...

  • Mieszkanie Nowa Sól,
    1 / 6
    Mieszkanie Nowa Sól,

    Nowa Sól

    • 270 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 649 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Jagiellońska, Leszno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Magistracka

    Warszawa » Wola » ul. Magistracka

    • 475 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 19 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja!Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 650 512 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin Południowy, Węglin Południowy

    Lublin

    • 606 864 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe Centrum Inwestycyjne, oddanie II kwartał 2025 rok! Oferta Developera BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC! Zapraszamy do zakupu lokali mieszkalnych i usługowych w nowoczesny...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 760 556 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 71,08m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • **Włókiennicza**
    1 / 12
    **Włókiennicza**

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą kuchni...