• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Mieszkanie Gdańsk Kiełpinek ul. Serdeczna

    Gdańsk » ul. Serdeczna

    • 1 550 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 13 964 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu.MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójst...

  • Duże, wygodne mieszkanie w atrakcyjnej cenie!

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 719 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w sercu Kalwarii Zebrzydowskiej – idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 83 m², które z pewnością...

  • Przymorze/Chłopska - M3 do wprowadzenia

    Gdańsk

    • 690 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Królikarnia ul. Wojciecha Żywnego

    Warszawa » Mokotów » ul. Żywnego

    • 697 990 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    UWAGA ! NOWA CENA ! Fajna oferta czeka na nowych Właścicieli ceniących Mokotów za świetną lokalizację ! Mieszkanie w tej lokalizacji to prawdziwy skarb, zwłaszcza gdy ma 2...

  • Mieszkanie Otwock ul. Karczewska

    Otwock » ul. Karczewska

    • 525 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu...

  • Inwestycja, która pracuje na Ciebie!

    Kraków » ul. Kątowa

    • 749 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz pewnej i rentownej inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta nieruchomość to połączenie historii, prestiżu i doskonałej stopy zwrotu.Lokalizacja premium...

  • Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym!

    Kraków » ul. Kątowa

    • 649 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz pewnej inwestycji w centrum Krakowa? A może marzysz o własnym mieszkaniu w lokalizacji, z której wszędzie jest blisko? Ten adres to prawdziwa perełka – ul. Kątowa, kilka kr...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze!Samo Centrum Gdańska!LOKALIZACJA: TOP OF THE TOP Mieszkanie położone jest w samym...

  • Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
    Mieszkanie Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza

    Sopot

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    2 POKOJE | BLISKO MORZA | SOPOT KAMIENNY POTOK I INWESTYCJA I ZIELONA OKOLICA | GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 nieza...

  • Sprzedam apartament blisko Wenecji Bydgoszczy
    1 / 6
    Sprzedam apartament blisko Wenecji Bydgoszczy

    Bydgoszcz

    • 565 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo elegancki i przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji aglomeracyjnej sprzedam z gwarancją gruntu.

  • Mieszkanie Bydgoszcz Osowa Góra
    1 / 14
    Mieszkanie Bydgoszcz Osowa Góra

    Bydgoszcz

    • 775 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie 91/120 m² - Osowa Góra, Bydgoszcz Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe M-5 o powierzchni użytkowej 91 m² (powier...

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wys. parterze
    1 / 13
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wys. parterze

    Gdańsk

    • 648 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Karczemkach Kiełpińskich , usytuowane na parterze w trzypiętr...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 16
    Mieszkanie Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe / Centrum, ul. Chęcińska / Dwustronne / Idealne dla rodziny lub inwestora Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowaneg...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Śródmieście, Śródmieście ul. Romana Dm...

    Wrocław » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 599 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancką i przestronną kawalerkę, położoną na ul. Dmowskiego 19E w prestiżowej lokalizacji - Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest świetną op...

  • Mieszkanie Puck ul. Nowy Świat

    Puck » ul. Nowy Świat

    • 490 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca PKP i PKS)Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2 poł...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Natolin ul. Pileckiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Pileckiego

    • 870 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    .....Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech Szczytów/Górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną ku...

  • Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu senioralnym

    Stare Miasto

    • 489 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na spokojnym, bezpiecznym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu parterowych domów w zabudowie szeregowej (ul. Promykowa 8 ,St...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 795 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu
    1 / 12
    Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu

    Zagórz

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 71,35 mkw., usytuowany w czteromieszkaniowym budynku, przy ulicy Kolejowej w Zagórzu. Do spr...