• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 15
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 665 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie 149,23 m² na 1. piętrze w zadbanej kamienicy w Kościan (ok. 500 m od rynku). Układ: - 5 poko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna

    Kołobrzeg

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48 m² to...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie r...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » al. Nowaka-Jeziorańskiego

    • 495 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe Osiedle Świętokrzyskie, Kielce Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,95 m, położone w spokojnej i zielonej części osiedla Świętok...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka ul. Kołłątaja

    Kielce » Podkarczówka » ul. Kołłątaja

    • 1 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 70 m | 2 sypialnie + salon z aneksem | Podkarczówka, ul. Hugona Kołłątaja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, w pełni w...

  • Mieszkanie Kielce ul. Wojska Polskiego

    Kielce » ul. Wojska Polskiego

    • 695 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentuje na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m, położone na parterze kameralnego, ogrodzonego budynku. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1
    1 / 8
    Sprzed. bezp. 3 pok. na 1 p. w budynku 1/1

    Białystok

    • 572 760 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Jest to mieszkanie własnościowe o pow. 66,60m2 z garderobą, piwnicą na parterze i miejscem postojowym na terenie...

  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | DO WYKOŃCZENIA | BALKON | PIWNICA | CENTRUM | WEJHEROWO | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. L...

  • czteropokojowe mieszkanie Połczyn-Zdrój. Bez pośrednika,
    1 / 16
    czteropokojowe mieszkanie Połczyn-Zdrój. Bez pośrednika,

    Połczyn-Zdrój

    • 475 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA W CENIE . Zapraszam do zakupu mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze w domu trzy rodzinnym sprzedam . Mieszkanie czteropokojowe jest w kamienicy poniemieckiej.Ma...

  • Mieszkanie Mielno, Kościelna
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno, Kościelna

    Mielno

    • 429 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Okazja! Cena za 1 m2 wynosi tylko 6460,84 zł ! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Mielnie przy ul. Kościelnej w budynku z 1920 r. Nieruchomość znajduje się w urokliwym i spok...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 36,70 m2 usytuowane na poziomie II piętra w V kondygnacyjnym bloku mieszkalnym wyposażonym w windę, położony w Gorzowie Wielkopolsk...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul. Strzelców

    Gdynia » Mały Kack » ul. Strzelców

    • 1 780 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 18 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, na kameralnym osiedlu ALTORIA.  Dojazd do centrum Gdyni, Orłowa, lub Sopotu zajmuje kilka minut. Z jednej stron...

  • Mieszkanie Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Bp. Dominika

    Gdynia » Wzgórze Św Maksymiliana » ul. Dominika

    • 719 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana.Powierzchnia: 48 m²,Piętro: 2/4,Budynek: lata 50., cegła.Dlaczego warto?To mieszkanie łączy w sobi...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Nadmorski Dwór

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Nadmorski Dwór

    • 2 480 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 29 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy !NADMORSKI DWÓR:to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowa...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Szafarnia

    • 1 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 19 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ PODZIELONA NA DWA APARTAMENTY POD NAJEM KRÓTKOTERMINOWY LOKALIZACJA:Najbardziej prestiżowa i pożądana lokalizacja w całym Trójmieście!Apartament usytuowany...

  • Gotowiec inwestycyjny-3 studia +4 pok. poddasze

    Rzeszów » ul. Witolda

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa – przy ul...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania M-4 o pow. 60 m.kw. w Pabianicach, osiedle "Piaski", III piętro, salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, p.pokój, balkon, piwnica. Mieszkanie jest komfortowo wyrem...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, gen. Juliana Filipowicza
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kurdwanów, gen. Juliana Filipowicza

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pok./63,40 m2/ balkon/ Kurdwanów/ Filipowicza Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. użytkowej 63,40 m2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Filipowic...

  • Tysiąclecie, Armii Krajowej
    1 / 7
    Tysiąclecie, Armii Krajowej

    Częstochowa

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ️ Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż ️ Armii Krajowej, obok Promenady, Tysiąclecie ️ 44m², duży balkon, parter 270000 zł Imperial Nieruchomości Tel. [tel], [tel]

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Nowaka - Jeziorańskiego

    • 439 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Jeziorańskiego, osiedle Świętokrzyskie. Powierzchnia mieszkania: 59,95m2 W skład wchod...