• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 810 950 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!OSTATNIE WOLNE LOKALE!NIERUCHOMOŚĆ: Budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras....

  • Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 503 960 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Sobieszewo rynek pierwotny ul. Tęczowa

    Gdańsk » ul. Tęczowa

    • 658 350 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Kokoszki ul. Fundamentowa

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Fundamentowa

    • 525 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE BLISKO OBWODNICY.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. Bliskość ob...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 445 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA LAS! CZUJESZ SIĘ JAK NA WCZASACH!150m do piaszczystej plaży! DOSTĘPNE OD ZARAZ!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 989 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 36 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 27 m², położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska - Śródmieściu, na Wyspie...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Antoniego Suchanka

    Gdańsk » Chełm » ul. Suchanka

    • 2 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania o powierzchni 34m2, znajdującego się w spokojnej dzielnicy Gdańska - Chełm, przy ul. Suchanka.Atuty nieruchomości:- Dosk...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 280 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 32 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 39,5 m², położonego w najatrakcyjniejszej części Gdańska - Śródmieściu, na Wysp...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Urzędnicza

    Kraków » Krowodrza » ul. Urzędnicza

    • 1 675 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Skarbimierz-Osiedle

    Skarbimierz-Osiedle

    • 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż piękne, dużę mieszkanie z 2 balkonami na spokojnym osiedlu Skarbimierz-Osiedle. Powierzchnia całkowita 105,88m2, użytkowa 88m2. - 3 oddzielne pokoje - mała garderoba...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 970 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    TYLKO U NAS!MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 62,85 m2...

  • Mieszkanie Wiślinka ul. Łąkowa

    Wiślinka » ul. Łąkowa

    • 1 966 770 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 34 505 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Premium Apartament Sol Marina | Wyspa Sobieszewska | Widok na Martwą Wisłę i Marinę.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Sol Marina w...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie ul. Kazimierza Kaznowskiego

    Kielce » Świętokrzyskie » ul. Kaznowskiego

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m, położone na parterze czteropiętrowego budynku z 1995 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osie...

  • Mieszkanie Bielsko-Biała Śródmieście Bielsko rynek pierwotny

    Bielsko-Biała » Śródmieście

    • 530 978 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łaz...

  • Przestronne mieszkanie w sercu miasta!
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie w sercu miasta!

    Ełk

    • 429 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnego , 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem...

  • Mieszkanie Skwierzyna
    1 / 16
    Mieszkanie Skwierzyna

    Skwierzyna

    • 289 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoł...

  • Mieszkanie Poznań Chartowo
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań Chartowo

    Poznań

    • 460 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Zamieszkaj ponad miastem i ciesz się widokiem,który nigdy się nie znudzi. Oferuję na sprzedaż mieszkanie usytuowane na najwyższym piętrze z imponującym widokiem na panoramę. Loka...

  • Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,
    1 / 15
    Mieszkanie Wilenko gm. Szczaniec,

    Wilenko

    • 470 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu położonego na działce o powierzchni 1193 m2 w Wilenku. Lokal o powie...

  • Apartament na parterze z tarasami Ustroń
    1 / 16
    Apartament na parterze z tarasami Ustroń

    Ustroń

    • 749 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66A o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż apar...

  • Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka
    1 / 15
    Akademickie, M4 60.8 m2, ul. Akademicka

    Radom

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Przytulne, dwustronne i ustawne w układzie północ-południe z dużym balkonem, piwnicą i komórką na półpiętrze. Znajduje się na piątym piętrze wieżowca w cichym i spokojnym zakątku o...