• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 285)
  • Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna
    1 / 14
    Mieszkanie Jastrzębia Góra gm. Władysławowo, Sanatoryjna

    Jastrzębia Góra

    • 270 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Jastrzębia Góra ul. Sanatoryjna (odległość ok. 500 m od morza i piaszczystej plaży, ok. 6 km do Władysławowa, ok. 7 km do Karwi, ok. 37 km do Gdyni) Funkcjonalny, kompaktowy loka...

  • Mieszkanie Hel, Admirała Steyera
    1 / 15
    Mieszkanie Hel, Admirała Steyera

    Hel

    • 949 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy, doskonale zlokalizowany apartament w nadmorskim kompleksie „Helska Willa” Nowoczesne staranie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,5 m² (zgodnie z KW 53,53 m²), skład...

  • Kawalerka 28m Wola
    1 / 11
    Kawalerka 28m Wola

    Warszawa

    • 549 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Oferta bezpośredniej sprzedaży mieszkania typu studio w Warszawie na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Nie współpracuję z agencjami. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Zakup moż...

  • M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio
    1 / 4
    M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje ok. 15 m2 i 11 m2 nie przechodnie, Osobna kuchnia widna z oknami , Łazienka z wc. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Balkon duży. Ciche bo ni...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. Harcerska

    Władysławowo » ul. Harcerska

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁADYSŁAWOWO - piaszczysta szeroka plaża nad morzem. Na sprzedaż Nowoczesny apartament dwupoziomowy z antresolą w budynku z 2021 roku. Winda, balkon oraz miejsce w hali garażo...

  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 698 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Ługi 53B w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie wykończone w wysok...

  • Świetna lokalizacja / 3 pokoje / dobra inwestycja

    Szczecin » inne Wiadukt ks. Władysława Skórnickiego

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Na Zboczu

    Gdańsk » Siedlce » ul. Na Zboczu

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Na zboczu w spokojnej i zielonej części Gdańska, z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejsk...

  • Mieszkanie po remoncie na parterze w centrum Ełku

    Ełk » ul. Gdańska

    • 293 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony w kamienicy przy ulicy Gdańskiej 8 oraz...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Uranowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Uranowa

    • 579 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie to oferuje wiele możliwości i jest idealne zarówno dla osób szukających miejsca dla siebie, jak i dla inwestorów.Nieruchomość do własnej aranżacji ! OKOLICA:Mieszkanie...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA! NOWA CENA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 730 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Bezczynszowe 86m2 + Garderoba + Schowek, 1. Piętro

    Konary

    • 259 414 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - OKAZYJNA CENABudynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bogusława X

    Kołobrzeg

    • 466 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II ETAP inw...

  • Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem ul Twardowskiego

    Rzeszów

    • 1 180 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedl...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...

  • TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA
    1 / 8
    TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [tel] tel.SPRZEDAM BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ. GARAŻ MUROWANY Z MIESZKANIEM 1,5 KM DO NAPISU GRYFINO CZYLI W MIEJSCOWOŚĆI ŻA...

  • Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie przy morzu, stan deweloperski

    Gdańsk

    • 1 100 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 16 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m² Licz...

  • Mieszkanie Wejherowo, Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Wejherowo, Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego

    Wejherowo

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, os. 1000-lecia Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu 1000-le...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...