• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 286)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Apartamenty
    1 / 3
    Apartamenty

    Sosnowiec

    • 8 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartamenty HLS no nowoczesny wielorodzinny Apartamentowiec zlokalizowany w centrum miasta nieopodal Urzędu Miasta oraz innych atrakcji tego miasta. Min. Żłobki, kluby fitness, szk...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż

    Tarnów

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 48 m2. Lwowska 61. Trzy pokoje, pierwsze piętro, z balkonem. Przynależna piwnica oraz 1/2 komórki lokatorskiej na półpiętrze. Blok wielka płyta, - budowa połowa...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 8
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 192 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktową kawalerkę w świetnej lokalizacji w Kościanie - na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o...

  • Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska
    1 / 17
    Mieszkanie Białystok Starosielce, Nowosielska

    Białystok

    • 444 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    **REZERWACJA** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z...

  • Mieszkanie 79,08 m2 z ogrodem 603 m² w Ostrowi Mazowieckiej
    1 / 16
    Mieszkanie 79,08 m2 z ogrodem 603 m² w Ostrowi Mazowieckiej

    Ostrów Mazowiecka

    • 320 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie na parterze w budynku dwurodzinnym. Atutem mieszkania oprócz klimatu kamienicy jest duża działka 603 m2 i dodatkowy budynek niemieszkalny o kon...

  • MIESZKANIE Z GARAŻEM
    1 / 10
    MIESZKANIE Z GARAŻEM

    Puławy

    • 317 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w miejscowości Boguszówka, gmina Gniewoszów. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym...

  • NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE
    1 / 8
    NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE

    Kurów

    • 275 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku trzyk...

  • Mieszkanie w Łańcucie centrum
    1 / 9
    Mieszkanie w Łańcucie centrum

    Łańcut

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Łańcuta bez czynszowe jest po generalnym remoncie jest to serce Łańcuta blisko park Zamek Łańcucki itd. Piec 2 funkcyjny z zasobnikiem 55 l kuchnia sypialnia i...

  • sprzedam zadbane mieszkanie
    1 / 6
    sprzedam zadbane mieszkanie

    Klępczewo

    • 300 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w miejscowości Klępczewo 4 km od Świdwina lokal znajduje się w budynku mieszkalnym z frontowym wejściem ze szczytu . Budynek jest ocieplony...

  • Sprzedam kawalerkę w super lokalizacji

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam kawalerkę 25,5m2 wraz z komórką 3m2 w super lokalizacji przy ul. Broniewskiego. Osiedle ogrodzone, blok 4 piętrowy.. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i sklada się z pr...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 10
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 558 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m² z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sane...

  • BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /
    1 / 2
    BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /

    Warszawa

    • 630 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 – pokojowe przy ul. Kartograficznej (44,18 m2) Planowane oddanie III kw. 2024r. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowane na pierwszym piętr...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje + taras 28 m²
    1 / 8
    Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje + taras 28 m²

    Kielce

    • 465 750 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji ! Oferujemy nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,26 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku....

  • Sprzedam mieszkanie na parterze w centrum Mielca!

    Mielec

    • 365 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ❗ 3-pokojowe mieszkanie 53 m2 Mielec,PARTER ul.Bogusławskiego. CENA 365 000 TYŚ❗ Mieszkanie składa się z: ✅ salonu ✅ 2 sypialni ✅ łazienki ✅ toalety ✅ kuchni...

  • Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!
    1 / 3
    Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch odrębnych mieszkań, objętych jedną księgą wieczystą. Doskonała okazja dla inwestorów, rodzin poszukujących przestrzeni lub osób planują...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie na Lwowskiej

    Przemyśl

    • 300 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanko na ulicy Lwowskiej w Przemyślu. Mieszkanie o powierzchni 44m2+7m2 piwnica. Usytuowane jest na 3 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku z 1998 r. Składa się z...