• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 145 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju...

  • Mieszkanie ul.Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie ul.Mickiewicza

    Tarnów

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 m² w centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickie...

  • Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie
    1 / 10
    Przymorze, ul. Tysiąclecia – 42,5 m² po remoncie

    Gdańsk

    • 648 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m² po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie – gotowe do w...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, Kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE 4 POKOJOWE LEGNICA BIELANY  Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na drugim (niskim) piętrze kameralnej, 5-rodzinnej kamienicy...

  • Mieszkanie Legnica, Kujawska
    1 / 6
    Mieszkanie Legnica, Kujawska

    Legnica

    • 265 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 POKOJOWE LEGNICA OŚ. PIEKARY A Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35,9 m². Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku IV piętrowym. W skład nieruchomości wchodzą: 2...

  • Mieszkanie Świdnica,
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica,

    Świdnica

    • 470 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m² znajdujące się na IV piętrze IV piętrowego bloku zlokalizowanego na oś. Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się fu...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 323 143 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 32,74 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,64 m2 -...

  • Mieszkanie Oleśnica

    Oleśnica

    • 495 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W super lokalizacji blisko rynku na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 74 m2 z parkingiem w podwórzu. Składa się z przedpokoju , łazienki, kuchni połączonej z salonem oraz 2 syp...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Owsiana

    Rumia » ul. Owsiana

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACH w cenie komórka lokatorskaLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoł...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Wrzeciono

    Warszawa » Bielany » ul. Wrzeciono

    • 2 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłama...

  • Mieszkanie Kielce ul. Wojska Polskiego

    Kielce » ul. Wojska Polskiego

    • 1 650 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Rezerwacie Przyrody - balkon, parking, ciszaNa wynajem mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Kielcach - na zielonym, zamkniętym osiedlu "Wiet...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 399 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m²To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora,...

  • Mieszkanie Lipiany, ul. Henryka Sienkiewicza

    Lipiany » ul. Sienkiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81...

  • Mieszkanie Białystok Piaski ul. Zwierzyniecka

    Białystok » Piaski » ul. Zwierzyniecka

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Zwierzynieckiej Blisko Politechniki Białostockiej, parku zwierzynieckiego,blisko centrum! Na nieruchomość składa się:-kuchnia wraz ze sprzętem AGD ...

  • Konin ul.Topazowa-nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie
    1 / 11
    Konin ul.Topazowa-nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie

    Konin

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na drugim piętrze nowoczesnego bloku na nowym, spokojnym osiedlu. Lokal wykończony w podwyższonym stand...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 3
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 414 046 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 41,95 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 4,09 m2 -...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 493 611 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 47,97 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 6,01 m2 -...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 522 410 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE: Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji „BOISKOVA” zlokalizowanej w Legnicy przy ul. Boiskowej. Inwestycja to kameralny budynek wielorodzinn...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 341 105 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro