• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego...

  • Apartament z ogródkiem na Bemowie
    1 / 10
    Apartament z ogródkiem na Bemowie

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,...

  • Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA
    1 / 4
    Sprzedaż 2 lokale mieszkalne NOWA SARZYNA

    Nowa Sarzyna

    • 275 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam lokal na parterze ok 100 m2 ul. Mickiewicza 2, Nowa Sarzyna (centrum) posiadający pozwolenie na zmianę sposobu użytkowania lokalu usługowego na 2 lokale mieszkalne wraz z...

  • Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku

    Kwasów

    • 80 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtar...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście rynek pierwotny ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 459 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 25 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszka...

Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 26 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,05 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszka...

  • MIESZKANIE I GARAŻ W KAMERALNYM OGRODZONYM BUDYNKU

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 POKOJE Z PRZESTRONNYM BALKONEMGARAŻPODDASZE KOMINEKKAMERALNY BUDYNEK 6 MIESZKANIAMITEREN OGRODZONY Oferujemy Państwu niespełna 71 m2 na których mamy do dyspozycji: Salon z anekse...

  • trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy parku

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem, położonego w okolicach parku na wałbrzyskim Śródmieściu. Mieszkanie obejmuje całe pierwsze pięt...

Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 241 863 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granar...

  • Mieszkanie Giżycko ul. Żeglarska

    Giżycko » ul. Żeglarska

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/U7 Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,62 m, w skład któ...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 466 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 34,92 m² | I piętro | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Kowalska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Kowalska

    • 811 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,86 m2. W skład mieszkania wchodzą: - salon 16 m2 + garderoba 2,1 m2- pokój 11,5 m2 - oddzielna kuchnia 4,3 m2- łazienk...

  • OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie za 5550 zł. za m2

    Tarnów » ul. Główna

    • 649 350 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Niema podobnej ceny w Tarnowie! To ostatnia szansa!Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż – Tarnów, ul. GłównaKNC Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową inwes...

  • 2 pokojowe mieszkanie, miejsce postojowe gratis!

    Wrocław » ul. Herbsta

    • 509 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2‑pokojowe mieszkanie 33,10 m² z dużym balkonem – Wrocław, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomuni...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie
    1 / 7
    Mieszkanie w najwygodniejszej lokalizacji w Krakowie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pok...

  • Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard
    1 / 11
    Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętr...

  • 3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków
    1 / 8
    3 pokojowe z balkonem, blok ul. Hubalczyków

    Słupsk

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, rozkładowe, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na III piętrze czteropiętroweg...

  • Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa
    1 / 12
    Mieszkanie Tczew Nowe Miasto, Aleja Zwycięstwa

    Tczew

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, wyposażone mieszkanie z balkonem, znakomicie zlokalizowane na osiedlu Garnuszewskiego ( Nowe Miasto) ulica Aleja Zwycięstwa. Mieszkanie po remoncie. W mie...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie

    Żerniki Wrocławskie

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe 45 m² – 4 pokoje – Żerniki Wrocławskie, centrum Na sprzedaż mieszkanie 45 m² w kamienicy na 2. piętrze, w centrum Żernik Wrocławskich. Układ: salon z anekse...