• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Rakowice ul. Pilotów

    Kraków » ul. Pilotów

    • 1 149 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Pilotów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Leona Wyczółkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Wyczółkowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania z dużym ogrodem i garażem w Gdańsku przy ul. Wyczółkowskiego.Najważniejsze atuty: Doskonała Lokalizacja: Nieruchomo...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Łobzowska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Łobzowska

    • 989 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łobzowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Warneńska

    Gdańsk » ul. Warneńska

    • 725 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Tartaczna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Tartaczna

    • 880 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 26 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament na Starym MieścieOferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej pożądanych  lokalizacji w Trójmieście — na gdańskim Starym Mie...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 830 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku . Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pom...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 790 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwustronne mieszkanie na parterze z widokiem na Ratusz - Śródmieście GdańskIdealne na inwestycję: biuro, gabinet, wynajem krótkoterminowy lub lokal usługowyWejście do budynku od ul...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 250 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg
    Biuro nieruchomości

  • Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO
    Będzin Grodziec 3-pokojowe mieszkanie w bloku z CO

    Będzin

    • 300 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m2, położone w bloku na 4 piętrze w w dzielnicy Grodziec w Będzinie. Niski blok 4-pietrowy, po termomodernizacji, spokojna okolica, nisk...

  • Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.
    1 / 11
    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina, 2 pokoje.

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gotowa Inwestycja w Centrum Szczecina! 2 Pokoje tuż przy PKP z Wysoką Stopą Zwrotu! Szukasz nieruchomości, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Ta oferta to ideal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Mieszkanie spółdzielcze 53 m² – 3 pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie spółdzielcze 53 m² – 3 pokoje

    Pruszcz Gdański

    • 520 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne mieszkanie – centrum Pruszcza Gdańskiego Powierzchnia: 53 m² Piętro: 2 z 4 Liczba pokoi: 3 Balkon: 5 m² Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Rynek:...

  • 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem

    Gdańsk

    • 839 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem – apartamentowiec, piętro 5/6 Opis nieruchomości:...

  • Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita
    Mieszkanie Gliwice, Księcia Ziemowita

    Gliwice

    • 1 995 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 17 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach, przy ulicy Księcia Ziemowita - Ogrody Królowej Bony. Nieruchomość znajduje się w stylowej, odrestaurowanej kamie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki ul. Ryszarda Wagnera

    Wrocław » Krzyki » ul. Wagnera

    • 850 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Komfortowe mieszkanie na Jagodnie, pełna, infrastruktura, osiedle zamknięte, zielone, zadbane, bardzo dobry dojazd do centrum. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym 50...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Aleja Rzeczypospolitej

    Gdańsk » Przymorze Małe » al. Aleja Rzeczypospolitej

    • 4 200 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 16 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską.Najważniejsze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ROZKŁADOWE, SŁONECZNE, WYGODNE MIESZKANIE W CENTRUM GDAŃSKA! MIESZKANIE:Dwustronne, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- Ogromnego...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 959 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu „Orłowska Bryza”. To propozycja, która łączy w sobie wysoki standard, funkcjonal...