• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • **Osiedle Zielone**
    1 / 12
    **Osiedle Zielone**

    Sokółka

    • 199 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na przestrzeń o powierzchni 42m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój sypialny -kuchnia -łazienka z wc -korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze do remontu. Okna pcv, podłogi...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska, Zazamcze

    Dąbrowa Tarnowska

    • 168 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji...

  • Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!
    1 / 16
    Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!

    Dziwnów

    • 780 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT Z WIDOKIEM NA RZEKĘ,CAŁOROCZNY Z KLIMATYZACJĄ, BALKONEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO BASENU, SAUNY I SALI FITNESS! Apartament składa s...

  • Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w centrum Gostynina!
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w centrum Gostynina!

    Gostynin

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym, w odległości zaledwie 600 metrów od centrum miasta Gostynin. N...

  • Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda
    1 / 13
    Apartament nad morzem balkon, garaż, Spa, winda

    Pobierowo

    • 916 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 23 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM PARKINGOWYM i TARASEM I DOSTĘPEM DO SPA 80 M OD PLAŻY Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym bal...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 473 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! Gdańsk Łostowice - osiedle Quercus LOKALIZACJA:Miejsce, w którym komfort życia łączy się z wygodą codziennych obowiązków. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się wsz...

  • Mieszkanie Będzin Namiarkowe

    Będzin

    • 677 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r, zami...

  • Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat

    Chojnów

    • 435 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Masz dość ciasnych bloków? Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału? To mieszkanie spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora. 125 m2 - 4 pokoje - balkon i ogród - spiż...

  • Mieszkanie Rybnik Nowiny

    Rybnik » Maroko-Nowiny

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w oddanym do użytku w 2018 roku apartamentowcu w Rybniku. Mieszkanie (82,5 m2) znajduję się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuch...

  • Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12
    1 / 7
    Zamienię mieszkanie 44,8m2, 2 pokoje LSM ul. Zana 12

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Zamienię 2-pokojowe mieszkanie 44,80m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Zana 12 dzelnica LSM w Lublinie na większe lub dom niedaleko Lublina. Mies...

  • Mieszkanie idealne na start
    1 / 10
    Mieszkanie idealne na start

    Bełchatów

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 40 m², 2 pokoje, po generalnym remoncie – idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m²,...

  • Mieszkanie Góra,
    1 / 10
    Mieszkanie Góra,

    Góra

    • 190 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,1 m², położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod...

  • Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Wejherowo, Fenikowskiego

    Wejherowo

    • 370 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | OSIEDLE FENIKOWSKIEGO | PARTER | OGRÓDEK | WEJHEROWO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakt...

  • Lokal mieszkalny - Lubawa

    Lubawa

    • 250 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Doroty Grzelki w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 20, położonego w Lu...

  • Lokal mieszkalny - Sieradz

    Sieradz

    • 420 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 1 000 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie pod siebie - bez przepłacania za cudzy styl?To 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem daje możliwość stworzenia nawet 3 pokoi i idealni...

  • Kraśnik fabryczny - kawalerka- 34m2 - 220.000zł

    Kraśnik » ul. Żwirki i Wigury

    • 220 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Idealny stan - I piętro - Duża kuchnia - piwnica - blok po termomodernizacji.Serdecznie zapraszam. do zakupu pieknego mieszkania w sercu Krasnika.Na sprzedaż ustawna i przestronna...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Juliana Tuwima

    Gdynia » Karwiny » ul. Tuwima

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach.Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy.Niewątpliwym atutem jest szybki doj...

  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście, Plac Grunwaldzki ul. Elizy Orzesz...

    Wrocław » Śródmieście » ul. Orzeszkowej

    • 3 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu Grunwaldzkiego Do wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienic...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA: Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...