• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • **Słowackiego**
    1 / 8
    **Słowackiego**

    Choroszcz

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa p...

  • Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry
    1 / 10
    Bezpośrednio os. Karpackie 34m2 z widokiem na góry

    Bielsko-Biała

    • 2 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 77 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Oś. Karpackim Mieszkanie o powierzchni 33,55 m2, położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rozkład...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 530 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 34 m² - 2 pokoje Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza

    • 186 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Moniki Piwońskiej („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dzia...

  • Apartament inwestycyjny Karpacz | Prusa | parking

    Karpacz » ul. Prusa

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma po...

  • Apartament inwestycyjny 42 m² | Karpacz | garaż |

    Karpacz » ul. Prusa

    • 462 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 42,27 m²....

  • Mieszkanie Gdańsk Strzyża ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Strzyża » inne Chrzanowskiego

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA:Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Południowe ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 5 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 65 mkw, zlokalizowane przy ul. Wilczej. Usytuowane na 5. piętrze w kamienicy z windą.- Jasne i przestronne,- Wysokie okna,- Świetn...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w centrum Bolesławca przy ulicy Drzymały. Mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy (po termoizolacj...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania z dużym potencjałem w centrum Bolesławca. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 66 m2 położone na trzecim piętrze w kami...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego

    Poznań » ul. Stróżyńskiego

    • 2 450 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Piękne, komfortowe mieszkanie, w pełni wyposażone mieszkanie, możliwy garaż! Mieszkanie wolne od 1 stycznia 2025r...

  • Mieszkanie Poznań Podolany ul. Druskienicka

    Poznań » ul. Druskienicka

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE BIURA OPŁACA WŁAŚCICIEL. Nowsze mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone. Zapraszam na prezentację ładnie urządzonego mieszkania przy ulicy...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego

    Poznań » ul. Stróżyńskiego

    • 2 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo ładne, nowe mieszkanie na Piątkowie przy ulicy Stróżyńskiego 11. W pełni umeblowane, z miejscem postojowym w hali garażowej. Zapraszam na prezentację mieszkania położo...

  • Mieszkanie Poznań Naramowice ul. Błażeja

    Poznań » ul. Błażeja

    • 2 050 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowy, komfortowy apartament dla wymagającego Klienta! W pełni umeblowany, wykończony z dbałością o najmniejszy detal! Mieszkanie wolne od 15.11, można oglądać wcześniej! Mi...

  • Mieszkanie Poznań Winogrady, Piątkowo ul. Zwycięstwa

    Poznań » al. Zwycięstwa

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA NAJEMCY, WYNAGRODZENIE BIURO POKRYWA WŁAŚCICIEL. Polecam Państwa uwadze mieszkanie w nowszym bloku na os.Zwycięstwa. Trzypokojowe, w cenie miejsce p...

  • Mieszkanie Poznań Rataje, Malta, Nowe Miasto ul. Lwa

    Poznań » Nowe Miasto » ul. Lwa

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Mieszkanie wolne od 1.09, można oglądać wcześniej. Oferta idealna dla pary lub singla. Bardzo zadbane, ładne miesz...

  • Mieszkanie Poznań Centrum ul. Kwiatowa

    Poznań » ul. Kwiatowa

    • 1 300 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Mieszkanie wolne od 1.11, można oglądać wcześniej. Piękna kawalerka w samym centrum miasta, tuż obok Stare...

  • Mieszkanie Poznań Grunwald ul. Sowińskiego

    Poznań » Grunwald » ul. Sowińskiego

    • 2 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL! Oferta idealna dla pracującej pary lub singla. Nowe, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Park...

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...