• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 309 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYGODNE 2 POKOJOWE LEGNICA OBRĘB TARNINÓW Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m². Mieszkanie znajduje się na IV piętrze kamienicy. W skład nieruchomoś...

  • Udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego

    Łódź

    • 19 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk, którym jest Paweł Wróblewski, obwieszcza, że posiada na sprzedaż z wolnej ręki – udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego odrębną nieruchomoś...

  • 2 pokoje z loggią – centrum miasta, Jana Pawła II 13 – gotowe do...

    Stalowa Wola

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 52,7 m² – Jana Pawła II 13, centrum miasta Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 52,7 m², położone w samym centrum miasta, przy ul. Jana...

  • Zagórska Kielce 3 pokoje
    1 / 16
    Zagórska Kielce 3 pokoje

    Kielce

    • 325 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m² |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m², zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie o dw...

  • Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza
    1 / 13
    Centrum, M4 44,85 m2, ul. Kelles-Krauza

    Radom

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe, dwustronne i ustawne do odświeżenia lub małej przebudowy. Znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca, oddalone od ruchliwych ulic w samym centrum miasta. Widna kuchni...

  • Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII
    1 / 11
    Apartament typu studio na COSTABLANCA w słonecznej HISZPANII

    Gdynia

    • 378 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Odkryj ten wspaniały loft położony w atrakcyjnej dzielnicy Nueva Torrevieja, niecałe 2 km od plaży i centrum miasta. Nieruchomość została całkowicie odnowiona i jest zupełnie nowa,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 410 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament typu studio kawalerka w nowym budownictwie Kielce
    1 / 5
    Apartament typu studio kawalerka w nowym budownictwie Kielce

    Kielce

    • 300 428 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: - [tel] - bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktyc...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 489 690 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,41 m², zlokalizowane w nowym bloku w Lubinie. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem....

  • 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Ślichowice Grabina etap 2
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie Osiedle Ślichowice Grabina etap 2

    Kielce

    • 638 324 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: - [tel] - bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży trzypokoleniowe mieszkanie z imponującym tarase...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 623 744 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 70,88 m², idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort oraz wyraźny podział stref dziennej i prywatnej. Uk...

  • POLECAMY! 1756M N. Sącz ul. Matejki, mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    POLECAMY! 1756M N. Sącz ul. Matejki, mieszkanie na sprzedaż

    Nowy Sącz

    • 700 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    POLECAMY! 1756M N. Sącz ul. Matejki, mieszkanie na sprzedaż o pow. 62, 18 m2, parter, 3 pokoje, duży taras. Cena: 700 000 zł Przedstawiamy najnowszą ofertę naszego biura, na sprz...

  • Mieszkanie Lubin, Malachitowa
    1 / 4
    Mieszkanie Lubin, Malachitowa

    Lubin

    • 449 267 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje | 49,37 m² | Balkon | Nowe budownictwo | Lubin Brak PCC | 0% prowizji dla biura  Szukasz mieszkania, które połączą komfort, funkcjonalność i dobrą lokatę kapi...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu Warka
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu Warka

    Warka

    • 62 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 1 335 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk Masy Upadłości Barbary Czachor ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż udziału w lokalu mieszkalnym I. Przedmiot przetargu: - udział 1/2 w lokalu mieszkalnym numer 7...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 875 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR
    1 / 16
    Mieszkanie dwu-pokojowe 9950zł/m2 blisko NOSPR

    Katowice

    • 490 834 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ️Cena tego apartamentu to jedynie️ 9950zł/m2 ️co stanowi prawdziwą okazję cenową, biorąc pod uwagę rozwijającą się dzielnicę oraz wysoki standard wykończenia budynku i lokalizację....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 775 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z balkonem na zachodnią stronę, blisko morza, w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 350 m do plaży! Idealne miejsce dla szukających nieruchomości blisk...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 308 736 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!

    Zielona Góra

    • 447 848 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców w miejscowości Pogorzelic...