• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ

    Ostrzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m², znajdujące się w spokojnej okolicy, przy ul. Wiejskiej w Ostrzeszowie. Lokal składa się z 3 jasny...

  • Mieszkanie Szczecin, Domańskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin, Domańskiego

    Szczecin

    • 2 279 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 16 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości apartamentu klasy premium o powierzchni 135,1 m, położonego na całym pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, eleganckiej willi...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Częstochowa

    Częstochowa

    • 61 825 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 1 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży ½ udziału w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalno...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 8
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 002 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od str...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 714 967 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-23 o pow. 44,43 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 823 615 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 540 893 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z przedogródkiem B.1.07 o pow. 35,18 m, położone na pa...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-34 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 4,50 m2...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 730 066 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 608 727 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.09 o pow. 35,35 m, położone na pierwszy...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 730 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, t...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 1 620 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa lokale mieszkalne w budynku dwukondygnacyjny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 108m2 na Osiedlu Posejdon. Nieruchomość ma bardzo do...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 460 908 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytu...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 513 986 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem B.2.02 o pow. 33,43 m, położone na pierwszym...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 917 346 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem E38 o pow. 65,06 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-35 o powierzchni 38,05 m2 usytuowane na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój 3,94 m2...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 226 397 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 780 639 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-III-21 o pow. 45,46 m2. Apartament położony jest na 2 piętrze. Wystawy okien od s...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...