• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie nie zamieszkane

    Koszalin

    • 335 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nad Wodną Doliną ul Józefa Hallera ,nowoczesne ,z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania,do nie wielkiej negocjacji pozdrawiam Ryszard [tel]

  • Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej

    Legnica

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, Osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem?...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 670 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE 3 POKOJOWE LEGNICA OŚ. BIELANY Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m². Mieszkanie znajduje się na II piętrze nowego apartamentowca. W skład nieruchomości wchodzą:...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 19 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2 w ścisłym centrum Warszawy !  Budynek z lat 50-tych znajduje się w  Al. Jerozolimskich na odcinku między ul. Marszałkowską i ul. Kruc...

  • 2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin
    1 / 9
    2 pokoje NOWY FELIN ul.Skalskiego Lublin

    Lublin

    • 519 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ogłoszenie prywatne bez prowizji Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,84 m², położone na parterze niskiego bloku z 2021 roku, w dynamicznie roz...

  • Sprzedam mieszkanie 31,4m
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 31,4m

    Mielec

    • 235 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie 31,4m mieszczące się na osiedlu Szafera po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, nowe kaloryfery, okna z roletami dzień/noc, sufit podwiesz...

  • 2 pokojowe mieszkanie.
    1 / 2
    2 pokojowe mieszkanie.

    Tomaszów Mazowiecki

    • 260 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż idealne dla studentów lub malej rodziny.Przedpokoj i pokoje wyremontowane .

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • 1 / 3
    Lokal mieszkalny - Ornontowice

    Ornontowice

    • 74 250 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 16 października 2024 roku GL1G/GU/593/2024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skła...

  • 1 / 3
    Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym

    Rybnik

    • 73 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 1 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 07.07.2025 roku GL1G/GU/371/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika M...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 10
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 751 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz du...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów
    Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe składające się z piętra i poddasza, po...

  • 3 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 16
    3 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 920 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • Sprzedam mieszkanie Polakowi.
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Polakowi.

    Zielona Góra

    • 310 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Pilnie sprzedam swoje mieszkanie własnościowe - Zielona Góra, Os. Piastowskie - 47,8m2; 2 pokoje, kuchnia, łazienka, duży przedpokój. Do kapitalnego remontu (ściany, sufity, podłog...

  • Mieszkanie 69 m² do remontu – Końskie
    1 / 8
    Mieszkanie 69 m² do remontu – Końskie

    Końskie

    • 289 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości CKDOM ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Końskich przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość o powierzchni 69,2 m² wymaga remontu...

  • M4 w Katowicach Giszowcu
    1 / 6
    M4 w Katowicach Giszowcu

    Katowice

    • 387 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Blok w którym jest mieszkanie, usytuowany jest przy lasach Murckowsko- Pszczyńskich z dwoma jeziorami. Nadto pełna infrastruktura t.j. dostęp do sklepów, przychodni leczniczych, ko...

  • Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Szopienice, Morawa

    Katowice

    • 369 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50 m2 położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 3 p...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie sprzedam

    Ciechocinek

    • 820 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie sprzedam w zabytkowej Willi Poraj Mieszkanie po remoncie do zamieszkania

  • Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem
    1 / 10
    Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem

    Łódź

    • 195 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24m2 w bloku, IV piętro z balkonem w dobrej lokalizacji na Teofilowie. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z duży...