• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie na parterze dwu pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze dwu pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 245 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    żaluzje antywłamaniowe , ogrzewanie elektryczne na podczerwień , na działce 4500 m. współwłasność

  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola or...

  • Mieszkanie Żarów
    1 / 9
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 280 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Rezerwacja ! Przestronne mieszkanie z garażem i wspólnym ogródkiem - Żarów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, salon, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Istnieje m...

  • Mieszkanie Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów

    Żarów

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie na I piętrze - Żarów! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, dwa osobne pokoje,...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 399 100 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia,...

  • zamienie lub sprzedam duzy dom
    1 / 2
    zamienie lub sprzedam duzy dom

    Nisko

    • 100 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 555 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do sprzedania , mozliwa zamiana na mieszkanie w krakowie , duzy dom w raclawicach kolo niska, dzialak 15 arow , dom do zamieszkania lub odswiezenia , mozliwosc zmiany uztkowania...

  • Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-
    1 / 13
    Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-

    Oława

    • 408 375 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oława 2 pokoje-IV piętro-41,25 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 24--- WOLNE DO SPR...

  • Stylowe mieszkanie w sercu tczewa 70m2
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie w sercu tczewa 70m2

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie własnościowe zlokalizowane w samym centrum Tczewa, w spokojnej części miasta. Lokal posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Powierzchnia mieszkania...

  • Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda
    1 / 11
    Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda

    Oława

    • 501 088 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oława 3 pokoje ul. Jodłowa-IIIpiętro-54,14m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 21 ---...

  • Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-
    1 / 13
    Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-

    Oława

    • 430 650 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oława 2 pokoje-kuchnia-III piętro-43,50 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 17--- WOL...

  • Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda
    1 / 12
    Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda

    Oława

    • 499 064 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oława ul. Jodłowa 3 pokoje-IV piętro-53,92m2-balkon-winda-po odbiorach W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 27--- WOLNE DO SPRZEDAŻY Cena mieszkania 499 064.00 zł Powi...

  • Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,75m2-balkon
    1 / 15
    Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,75m2-balkon

    Oława

    • 492 525 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,75m2-balkon-klimatyzacja-w inda-po odbiorach Oława ulica Chabrów 7 Sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona w dosko...

  • 2 pokoje do zamieszkania
    1 / 15
    2 pokoje do zamieszkania

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania usytuowanego w Świdniku. Mieszkanie jest, gotowe do zamieszkania wraz z częścią wyposażenia , wyposażenie dotyczy kuchni Mieszkani...

  • Mieszkanie Oława 3 pokoje-Ip-49,80m2-balkon
    1 / 16
    Mieszkanie Oława 3 pokoje-Ip-49,80m2-balkon

    Oława

    • 493 020 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Oława 3 pokoje-Ip-49,80m2-balkon-klimatyzacja-winda Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Kameralny budyne...

  • Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,20m2-balkon
    1 / 16
    Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,20m2-balkon

    Oława

    • 487 080 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oława ulica Chabrów 3 pokoje-IIp-49,20m2-balkon-klimatyzacja-w inda-po odbiorach Oława ulica Chabrów 7 Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem Nieruchomość położona w...

  • Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda
    1 / 13
    Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda

    Oława

    • 446 985 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oława 2 pokoje-kuchnia-II piętro-45,15 m2-balkon-winda-po odbiorach Oława sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 16--- WOLN...

  • Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda
    1 / 11
    Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda

    Oława

    • 497 996 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oława ul.Jodłowa 3 pokoje-I piętro-54,13m2-balkon-winda-po odbiorach W BUDYNKU WINDA Oława ulica Jodłowa Jodłowa 38 / 9--- WOLNE DO SPRZEDAŻY Cena mieszkania 497 996.00 zł Powierz...

  • 2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz
    1 / 6
    2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz

    Łódź

    • 24 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2- pokojowe (45m) do kapitalnego remontu. Do wymiany okna, drzwi, instalacje itp. Ogrzewanie elektryczne, węglowe lub kominkowe. Na okres remontu tj. do 1 roku najemca...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia z dwoma spiżarnia...