• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Władysława Cieszyńskiego

    Sopot » Brodwino » ul. Cieszyńskiego

    • 645 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do zamieszkania lub wynajmu.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.OGROMN...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Batorego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Batorego

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Cieszyńska

    Kraków » Krowodrza » ul. Cieszyńska

    • 275 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cieszyńskiej i Nowego Kleparza.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Damroki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Damroki

    • 725 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne, kameralne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem!Doskonałe dla rodziny - świetnie skomunikowane - południowa ekspozycja.MIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, słon...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 419 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!WYKOŃCZONETCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 534 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem położony na cenionym osiedlu Morenova, zrealizowanym przez renomowanego dewelopera ROBYG z 2019 roku. To propozycja dla osób szukający...

  • Mieszkanie Sopot ul. 23 Marca

    Sopot » ul. Marca

    • 1 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 16 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Dolinie Gołębiewskiej w Sopocie — miejscu, które łączy w sobie bliskość pięknej, szerokiej plaży oraz terenów leśnych z ustronną, zieloną i cic...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 3 pokoje w centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 215 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum Grudziądza – idealne do aranżacji na nowoczesne mieszkanie, gabinet lub kancelarię!Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70,40 m²,...

  • Mieszkanie Jawor ul. Cukrownicza

    Jawor » ul. Cukrownicza

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Omega Estate proponuje mieszkanie do wynajmu położone w strategicznym miejscu obok Mercedes-Benz oraz innych zakładów pracy. Na niecałe 30m2 składa się:- duży jasny pokój z widokie...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 299 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Męczy Cię wielkomiejski gwar? Pracujesz lub studiujesz w wielkim mieście, a chciałbyś wracać do swojego miejsca wśród zieleni i spokoju?Omega Estate ma coś dla Ciebie! Jasne, przyt...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. W malowniczej miejscowości Prusy, położonej na łagodnie pagórkowatym terenie otoczonym zielenią i lasami, znajduje się mieszkanie cz...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 519 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Poszukujesz jasnego, przestronnego mieszkania, które dodatkowo na siebie zarobi? Trafiłeś idealnie! Oferta biura nieruchomości Omega Estate na pewno przypadnie Ci do gustu!Zaprasza...

  • Mieszkanie 2 pokoje kamienica Grudziądz

    Grudziądz » ul. Stara

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowym centrum Grudziądza!Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy w najbardziej reprezentacy...

  • Mieszkanie Jordanów Śląski ul.

    Jordanów Śląski

    • 275 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz swojego miejsca, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz odpocząć? Zamieszkaj w Jordanowie Śląskim, gdzie odnajdziesz idealną harmonię między spokojnym, wiejskim klimatem a udogodn...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Władysława Łokietka

    Świdnica » ul. Władysława Łokietka

    • 384 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania wygodnego? W niedalekiej odległości od szkoły i sklepów? Omega Estate proponuje klasyczne 3- pokojowe przy ul. Łokietka.Mieszkanie (65m2) składa się z:- dużego s...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 1 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz jasnej i nowoczesnej kawalerki na wynajem? Lepiej nie mogłeś trafić. Omega Estate zaprasza do wynajęcia mieszkania na osiedlu Błękitnym w Dzierżoniowie. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Strzegom ul.

    Strzegom

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Gen. Władysława Andersa

    Dzierżoniów » ul. Andersa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum?Omega Estate prezentuje nieruchomość w Dzierżoniowie właśnie dla Ciebie!Mieszkanie zlokalizowane 10 min...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 287 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 431 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Poszukujesz unikalnej nieruchomości w Świdnicy? Piękne kamienice zdobiące ulicę Jagiellońską podnoszą prestiż tej okolicy, a samo mieszkanie to jedna z lepszych ofert! Przestronne,...