• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo Boernerowo ul. Gen. Sylwestra Kaliskie...

    Warszawa » Bemowo » ul. Kaliskiego

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m², położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra Kaliski...

  • Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Bez obciążeń.

    Pruszcz Gdański » ul. Wojska Polskiego

    • 449 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    *TYLKO U NAS!*Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 37 m² | gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² z osob...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospol...

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 19 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest CICHE i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie n...

  • MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO
    1 / 9
    MIESZKANIE 4 POKOJOWE, PARK, JEZIORO

    Warszawa

    • 1 750 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Pieknie polozone rozkladowe mieszkanie z widokiem na park i jezioro, zielen, sloneczne, jasne, cieple, wysoki sufit,, cegla, garaz, winda, ochrona,, strzezone, przedszkole, szkola...

  • Mieszkanie na sprzedaż- bezpośrednio!!!
    1 / 4
    Mieszkanie na sprzedaż- bezpośrednio!!!

    Bydgoszcz

    • 515 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 73m2. 3 piętro. Kamienica bez windy. Szerokie klatki schodowe. Mieszkanie w samym sercu bydgoskiego Śródmieścia, przy ulicy Jackowskiego. W mieszkaniu znajduje się 5 pok...

  • Sprzedam mieszkanie w Łomży przy ul. Śniadeckiego 10
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Łomży przy ul. Śniadeckiego 10

    Łomża

    • 445 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu szkoły, przedszkola, banki, poczta, sklepy. Z okien widać skatepark, fontannę.

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banacha
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały, Stefana Banach...

    Kraków

    • 650 787 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 17 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście przy ulicy Walczaka - VILLA PARK, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szyb...

  • Sprzedam mikro kawalerke 14m2
    Sprzedam mikro kawalerke 14m2

    Łódź

    • 125 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do sprzedania mikro kawalerke ok 14m2, znajdującą się na drugim piętrze. Lewa oficyna. Brama zamykana na pilota. Klatka zamykana (Nowe przeszklone do połowy drzwi). Domofon. Da...

    1 / 9

    Kraków

    • 856 032 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w północnej części miasta. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, a jej metraż...

  • Odbiór teraz 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza
    1 / 13
    Odbiór teraz 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza

    Gdańsk

    • 1 048 960 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru! SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ...

  • Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików
    1 / 7
    Sprzedam kawalerkę na Zazamczu ulica Chemików

    Włocławek

    • 159 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam do sprzedaży kawalerkę na osiedlu Zazamcze w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze. W skład mieszkania wchodzi pokój z wyjściem na balkon, oddzielna duża kuchnia, łazienka z WC oraz p...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia
    1 / 11
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia

    Ostróda

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 Pokoje w Centrum Ostródy - Zaprojektuj Swoje Wymarzone Mieszkanie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,65 m² z ogromnym potencjałem, położone w świetnej lokalizacji p...

  • NOWA NIŻSZA CENA!
    1 / 11
    NOWA NIŻSZA CENA!

    Ełk

    • 328 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ROZKŁADOWE MIESZKANIE DLA RODZINY! W NOWEJ NIŻSZEJ CENIE! TERAZ TYLKO 328.000 ZŁ DO NEGOCJACJI!KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,78 m2, po...

  • Mieszkanie w bloku Chełmno os. Kopernika
    Mieszkanie w bloku Chełmno os. Kopernika

    Chełmno

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, z piwnicą i balkonem, na drugim piętrze w bloku na os. Kopernika w Chełmnie. Osiedle ze sklepem, apteką i parkingiem. Blisko Lidl, Biedronka, Netto...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo
    1 / 15
    Mieszkanie Bydgoszcz Szwederowo

    Bydgoszcz

    • 564 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Świetna lokalizacja - M4 na 2 piętrze na oś. Szwederowo do wprowadzenia - 10 minut spacerem do Centrum Miasta. Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 8...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 789 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zaspa | 2 pokoje z możliwością 3 | balkon | zieleń | pełne wyposażenie | SKM KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbar...

  • Azory - duży potencjał, do generalnego remontu

    Kraków » ul. Lentza

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory . Mieszkanie położone...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Floriańska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Floriańska

    • 2 500 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 24 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Floriańskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Czarna Wieś ul. Karola Szyman...

    Kraków » Krowodrza » ul. Szymanowskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 19 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szymanowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...