• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 516 375 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 60,75m2(mieszkanie F) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Lenartowic...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Lenartowicza

    • 539 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa okolice Radia Kraków, 10 minut spacerem do Rynku. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na...

  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Smoleńsk

    Kraków » Stare Miasto » ul. Smoleńsk

    • 2 949 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 26 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować apartament w Krakowie w nowopowstałym apartamentowcu przy ulicy Smoleńsk Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi oferta...

  • ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2
    ładne klimatyczne z kominkiem MIESZKANIE 2-pozimowe 95 m2

    Tomaszowo

    • 369 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 3 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃ Zielona Góra – 45 km | Granica z Niemcami – 19 km Prosimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękuje...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Mieszkanie na pierwszym piętrze blisko centrum Gostynina!
    1 / 11
    Mieszkanie na pierwszym piętrze blisko centrum Gostynina!

    Gostynin

    • 313 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 53,19 m², usytuowane na pierwszym piętrze zadbanego budynku. Lokal posiada funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń, który...

  • Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!
    1 / 5
    Sprzedam nowe mieszkanie z dużym ogródkiem!

    Frombork

    • 391 589 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 3 o powierzchni 49,01m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 68,92m²...

  • Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie na parterze z ogródkiem!

    Frombork

    • 315 915 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim nr 4 o powierzchni 40,04m² znajdujące się na parterze. Do mieszkania przynależy ogrodzony ogródek o powierzchni 32,07m²...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Chopina
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce KSM, Chopina

    Kielce

    • 245 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,8 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu, na osiedlu KSM , przy ul. Chopina . W skład pomieszczeń mieszkania w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Przasnysz

    • 360 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamen...

  • Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż - 49 m² - 2 pokoje Ursynów Warszawa

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwa pokoje 48,90m² plus balkon ok.2m² w świetnej lokalizacji. 4pietro w 4piętrowym budynku – spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan do...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka

    Kielce

    • 309 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Kielc, przy ul. Kaczm...

  • Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota
    1 / 15
    Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota

    Warszawa

    • 355 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 20 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Witam. Tanio sprzedam zadbaną kawalerkę na Ochocie po remoncie i umeblowaną o powierzchni 16,90 m2, które składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z WC, brak piwnicy. Loka...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU Kołobrzeg, 12 stycznia 2026 r. GN.6840.2.2.2024.II...

  • Mieszkanie z ogródkiem 350 m od Jeziora Śniardwy

    Okartowo

    • 190 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ? Mieszkanie z ogródkiem 350 m od Jeziora Śniardwy – Okartowo-Tartak, Mazury ? gmina Orzysz, powiat piski ? Powierzchnia użytkowa: 42,97 m² ? Dodatkowo: ogródek i budynek gosp...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe – Pisz, Osiedle Wschó...

    Pisz

    • 339 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ? Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe – Pisz, Osiedle Wschód ? Powierzchnia: 60,6 m² ? Piętro: 3 ? Liczba pokoi: 3, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc, balkon ? Pi...