• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Wrocław Śródmieście ul. Jedności Narodowej

    Wrocław » Śródmieście » ul. Jedności Narodowej

    • 595 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu wrocławskiego Śródmieścia. Lokal położony na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej. Nieru...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 499 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Idealna komunikacja z centrum miasta, jak i z wszystkimi dzielnicami Gdańska. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa...

  • 3 pok. z balkonem, ul. Metalowa, 1 piętro

    Szczecin

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z dużym balkonem | ul. Metalowa | 1 piętro Również dla obywateli spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,8...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o po...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Jana Z Kolna

    Pruszcz Gdański » ul. Jana z Kolna

    • 990 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m² z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla...

  • Mieszkanie Gdańsk ul. Tadeusza Rejtana

    Gdańsk » ul. Rejtana

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kamienicy o powierzchni 37,20 m2 - ul. Rejtana, Gdańsk Orunia | Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie poł...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Tamka

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Tamka

    • 690 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    0% PROWIZJISpółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą!Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia MSWIA! Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w części dzielnicy Sto...

  • Mieszkanie Gdynia Mały Kack ul.

    Gdynia » Mały Kack

    • 2 150 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Pomorska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Pomorska

    • 829 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad BałtykNajwiększym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca ora...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Grobla Iii

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Grobla III

    • 950 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLA KOGO?-osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta,-pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie,-iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 699 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i no...

  • mieszkanie w Śródmieściu

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano d...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 301 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...

  • Trzy niezależne mieszkania w sercu Starego Miasta

    Kraków » Stare Miasto » ul. Zyblikiewicza

    • 1 870 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 19 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    ENGLISH BELOWZ przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej części Krakowa, w samym sercu Starego Miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 830 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ APARTAMENT IDEALNY NA INWESTYCJĘ!DOSKONAŁA LOKALIZACJA  - INWESTYCJA NAD MOTŁAWĄ - 10 MINUT OD STARÓWKI!APARTAMENT: Na sprzedaż jasny, doskonały na inwestycję studio o...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 999 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład n...

  • Mieszkanie Ględy ul. Ględy

    Ględy

    • 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Ględach, gmina Łukta. Mieszkanie jest częścią domu, w którym znajdują się łącznie trzy mieszkania, a cała działka zost...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

• Wyjątkowe mieszkanie loftowe

    Leszno

    • 792 360 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 9 005 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzeń, wysokość, design • LesznoNie każde mieszkanie kupuje się tylko po to, aby w nim zamieszkać. Są takie, które wybiera się dla przestrzeni, klimatu, proporcji i emocji, ja...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 1 525 590 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 33 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: BRUTTO  (VAT 8%)Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu  o p...