• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...

  • Spółdzielczo-własnościowe z KW trzy pokoje

    Szczecin » ul. Ignacego

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią – Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m², położone na 1. piętrze w budynku z win...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jesteś zwolennikiem wygody i bliskości centrum? Omega Estate ma zaszczyt zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie w samym sercu Świdnicy!Blok położony jest w strategicznym m...

  • Mieszkanie Częstochowa Trzech Wieszczów ul. Tomasza Zana

    Częstochowa » Trzech Wieszczów » ul. Zana

    • 209 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów !!! Atuty :-36m powierzchni - do własnej aranżacji - pokój  z dużą kuchnią - ...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Syrokomli

    Kraków » Krowodrza » ul. Syrokomli

    • 1 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Lublin - centrum miasta - 2 pokoje.

    Lublin » Stare Miasto » ul. Cicha

    • 489 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum, ze względu na lokalizacje idealne do zamieszkania jak i również pod działalność np. kancelarię lub gabinet. Do sprzedania - 2 pokoje - 52,31m2 - Stare Miasto...

  • Kalinowszczyzna - przytulne M2

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Lwowska

    • 365 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena!Opis mieszkania: -...

  • Przytulne 2 pokojowe, niski czynsz, dla singla/ki.

    Lublin » Czuby Południowe » skwer Matki Teresy z Kalkuty

    • 375 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<>> MIESZKANIE ZAREZERWOWANE <<** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY ***...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Piwna

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 1 696 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stro...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 559 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Mieszkanie 3 pokoje z pięknym balkonem, d. zieleni

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Kalinowszczyzna

    • 511 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ** Świetna komunikacja z centrum miasta **** Dobra cena! 8795 zł/m² ** Lublin - ul. Kalinowszczyzna. Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,1 m² zloka...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Gen. Władysława Andersa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 899 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m² z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą w dzielnicy Po...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 779 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 440 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m w którym mamy: - salon - kuchnia z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - przedpokój Do mieszkania przy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Sędziowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sędziowska

    • 674 730 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 24 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m², idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy z 1...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 330 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszk...