• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sośnica

(1)
  • Lokal mieszkalny - Sośnica

    Sośnica

    • 9 400 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/5 części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego odrębną nieruchomość, o powierzchni użytkowej 56...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek po byłej gorzelni

    Siemczyno

    • 400 000 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 983 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek znajduje sie przy trasie Złocieniec Czaplinek obok pałacu Siemczyno ma przepiekne piwnice z XVIII w nad piwnicami jest część budynku którą można przeznaczyć na pokoje goś...

  • DZIAŁKI REKREACYJNO-BUDOWLANE

    Broczyno

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rekreacyjno-budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na każdą działkę. Powierzchnia działek : 3 działki 10 ar.,1działka 15 ar., 1 działka 17 ar., 1 działka 19 ar. D...

  • Dzialka z linia brzegową jeziora Wąsosz

    Wierzchowo

    • 75 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    D,ialka z linia brzegowa 350m2+110 dzialki wspolnej należąca do Stowarzyszenia ogrodow Wierzchowo w przepięknej okolicy .cisza spokój jezioro pelne ryb I prawdziwa dzikość w środku...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ostroróg

    • 1 980 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 18 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Kołomąt

    • 649 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Lubieszewo

    • 1 275 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DRAWSKIE NIERUCHOMOŚCI Ewa Jakszuk
    Biuro nieruchomości

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem prąd woda kanalizacja w bud
    1 / 7
    Działka rekreacyjna nad jeziorem prąd woda kanalizacja w bud

    Wierzchowo

    • 63 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA REKREACYJNA , prąd , woda na działce, kanalizacja w budowie NA POJEZIERZU DRAWSKIM- Wierzchowo Działka nr 28 leży nad brzegiem jeziora Wąsosz w otulinie Drawskiego Parku K...

  • Dz.0.3393ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 100 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 0.3393 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.0.3393ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 100 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Dz.1.2059ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 241 180 zł cena
    • 12 059 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.2059ha.Niniejsza działka znajdu...

  • Dz.0.3393ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 100 000 zł cena
    • 3 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• Dz.1.2334ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 246 680 zł cena
    • 12 334 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.2334 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.2395ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 247 900 zł cena
    • 12 395 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.2395 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.5786ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 315 720 zł cena
    • 15 786 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.5786 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.5149ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 302 980 zł cena
    • 15 149 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.5149ha.Niniejsza działka znajdu...

  • Dz.1.5437ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 308 740 zł cena
    • 15 437 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.5437 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.6389ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 327 780 zł cena
    • 16 389 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.6389 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.3409ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 268 100 zł cena
    • 13 409 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.3409 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Dz.1.5712ha,Żelisławie,gmCzaplinek,J.Kaleńskie,las

    Żelisławie

    • 314 240 zł cena
    • 15 712 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w obr. Żelisławie, gm. Czaplinek, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. działka o powierzchni 1.5712 ha.Niniejsza działka znajd...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem
    1 / 15
    Działka rekreacyjna nad jeziorem z domkiem

    Żabin

    • 200 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę nad samym jeziorem, tuż przy plaży gminnej (2minuty pieszo). domek piękny holenderski nowocześnie urządzony w środku, duży bojler na wodę, ciepła woda, nowa...

  • Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek
    1 / 12
    Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek

    Kołomąt

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa, blisko Jeziora Dołgie Wilkie w miejscowości Kołomąt, na Pojezierzu Drawskim. Status: zabudowana, siedlisko z domem jednorodzinnym i zabudowania gospodarcz...

  • Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie
    1 / 4
    Działka nad jeziorem Czaplinek Pojezierze Drawskie

    Ostroróg

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ładne działki budowlano rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Ostroróg gm. Czaplinek 17 km, przy Drawskim Parku Krajobrazowym, zaledwie ok. 20 km. od Szczecinka.Działki...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • Działka blisko jeziora!
    1 / 7
    Działka blisko jeziora!

    Psie Głowy

    • 45 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 695 m2, położona w Psie Głowy. Odległość od miejscowości - Czaplinek -9 km - Drawsko Pomorskie 30 km . Cicha i spokojna ok...

  • Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora
    1 / 3
    Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora

    Głęboczek

    • 240 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – wyjątkowa działka 3800 m² w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna si...

  • Dom Lubieszewo gm. Złocieniec
    Dom Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro LUBIE. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2. W...

  • Nieruchomość - Piaseczno

    Piaseczno

    • 139 000 zł cena
    • 2 918 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ CZAPLINKA OGŁASZA USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości: 1. oznaczonej nr działki 86/2 o pow. 0,2918 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Piaseczno,...

  • Sprzedam Domek rekreacyjny całoroczny na Jeziorem media na d
    Sprzedam Domek rekreacyjny całoroczny na Jeziorem media na d

    Wierzchowo

    • 109 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam domek całoroczny wraz z działką nad jeziorem Wąsosz poj.Drawskie. Domek został postawiony 1.5 roku temu drewniany pełna konstrukcja, na fundamencie z bloczków betonowych o...

  • Nieruchomość - Piaseczno

    Piaseczno

    • 140 000 zł cena
    • 2 948 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ CZAPLINKA  OGŁASZA DRUGI USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości:     1. oznaczonej nr działki 86/1 o pow. 0,2948 ha, położonej w obrębie ewidenc...

  • Dom nad jeziorem Nobliny
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Nobliny

    Nobliny

    • 575 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom z duszą położony zaledwie 100 metrów od Jeziora Niewlino w miejscowości Nobliny. Pięknie odrestaurowany dom z cegły w zabudowie bliźniaczej położony w urokliwej miejs...