• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 980 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony, zaledwie 400...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 17 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Grzegorza Włocha sprzeda z wolnej ręki udział do 1/6 części w spółdzielczym własnościowym prawie do l...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy o powierzchni 37.5m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone okna są skierowane na wschód i na zachód. Budynek przeszedł termomodern...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 264 800 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 3 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking
    1 / 14
    Mieszkanie 76 m2 z tarasem, ogródkiem, parking

    Kielce

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    ---Osiedle SŁONECZNA WOLA--- Słoneczna Wola to nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej w Woli Kopcowej – idealne miejsce dla rodzin szukających przestrzeni, spokoju i komfo...

  • Mieszkanie Tychy, Budowlanych
    1 / 9
    Mieszkanie Tychy, Budowlanych

    Tychy

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tychy, ul. Budowlanych, mieszkanie w świetnej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni uży...

  • Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 10
    Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 267 292 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m², w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 54B w Dąbrowie Tarn...

  • Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Lublinie, 44,8 m2, 410 000zł

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Lublinie przy ul. Zana 10: - piętro 1/10 - w wieżowcu znajdują się 2 windy - mieszkanie w stanie do remontu - pełna własność z księgą wieczystą - powierzchni...

  • Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie . Ruda Śląska Wirek 200 000 zł

    Ruda Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ Mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,43 m2 + balkon czwarte piętro 3 pokoje ( 2 oddzielne ,jeden przejściowy ) kuchnia z oknem , łazienka ,przedpokój ,do lokalu prz...

  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Mieszkanie 3 pokoje, Radymno (blisko Jarosław)
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje, Radymno (blisko Jarosław)

    Radymno

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku na czwartym piętrze z widokiem na Pogórze Przemysko-Dynowskie. Trzy pokoje, duży salon z balkonem (loggią). Wymiary i rozkład pomieszczeń są pokazane na jednym z...

  • Miekszanie 3 pokojowe nad stawem
    1 / 9
    Miekszanie 3 pokojowe nad stawem

    Gdańsk

    • 749 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 55,55 m² | Garaż + komórka | Gdańsk Oliwa | Wyjątkowa lokalizacja nad stawe...

  • Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio
    1 / 16
    Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio

    Łódź

    • 700 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam bezpośrednio M-5, Łódź Chojny, ul. Sczanieckiej 19. Więcej informacji pod 6+0+5+9+7+9+5+2+2. Cena 700000zł.

  • Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie
    1 / 12
    Mieszknie II-poziomowe 72mkw na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 439 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 72mkw położone na 4 piętrze w bloku z 2003r. na Górczynie. Lokal składa się z 2 poziomów: na 1 (42mkw) jest salon z kuchnią, łazi...

  • 3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie
    1 / 10
    3 pok w nowym bloku z windą na Górczynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 417 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UMOWA PRZEDWSTĘPNA. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu z aneks...

  • Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro
    1 / 4
    Nowe 2 pok w st. deweloperskim os. Sady 1 piętro

    Gorzów Wielkopolski

    • 340 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 35,04 mkw położone na 1 piętrze w bloku z 2024r. na os. Sadu przy ul. Marii Juchacz. Stan deweloperski do samodzielnego wykońc...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o pow. 28 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Hanki Sawickiej w Łobzie. Standard: okna PCV, na podłogach panele,...