• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Chorzów, Powstańców
    1 / 9
    Mieszkanie Chorzów, Powstańców

    Chorzów

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Powstańców w Chorzowie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypial...

  • Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie M3 Wyszyńskiego blisko Dworca PKP i PKS

    Białystok

    • 510 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m². Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji przy ulicy Wyszyńskiego 8c....

  • Sprzedam 36 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.
    1 / 4
    Sprzedam 36 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.

    Bartoszyce

    • 216 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedawane mieszkanie o pow. 36 m. kw. użytkowej. Mieszkanie jest położone w spokojnej zacisznej okolicy w budynku wielorodzinnym po kapitalnym remoncie usytuowane na II piętrze....

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Jana Pawła II

    Siemianowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Okazja!!! Polecamy do sprzedaży udział w dochodowej kamienicy w centrum Siemianowic Śląskich, w ramach udziału poniżej opisane mieszkanie do wyłącznego użytkowania. WAŻNE. Za użytk...

  • Sprzedam 60 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.
    Sprzedam 60 metrowe mieszkanie w Bartoszycach.

    Bartoszyce

    • 447 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedawane mieszkanie o pow. 60 m. kw. użytkowej w budynku wielorodzinnym IV piętrowym wspólnotowym, usytuowane na II piętrze w miłym spokojnym sąsiedztwie. Budynek po gruntownym...

  • Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska
    1 / 14
    Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska

    Legnica

    • 371 640 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętrow...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 7
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 420 126 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 003 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzi...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 554 490 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,90 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

Legnica

    • 391 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętro...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 462 746 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...

  • mieszkanie sprzedaż
    1 / 12
    mieszkanie sprzedaż

    Rzeszów

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne mieszkanie na 3 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku. Jeden duży pokój z jasną kuchnią (możliwość podzielenia kuchni i wydzielenia małego pokoiku), łazienka, balkon i piw...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Sztygarska

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,74 mkw, usytuowaego na trzecim piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Sztygarskiej w Katowic...

  • Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe
    Nowe mieszkanie - taras, ogród, miejsca postojowe

    Zielona Góra

    • 800 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ NA DOM ewentualnie na dwa mniejsze mieszkania lub jedno z dopłatą. Mieszkanie 68m2 (salon, kuchnia, przedpokój, 2 pokoje, łazienka z ubikacją, pralnia, duży t...

  • Zamienię Kawalerka z ciemną kuchnią
    1 / 5
    Zamienię Kawalerka z ciemną kuchnią

    Puławy

    • 12 345 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zamienię kawalerkę na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym z ciemną kuchnią na ul. Niemcewicza z piwnicą i miejscem postojowym należącym do mnie obok klatki. Lokum nie ma zadłużen...

  • Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki
    1 / 10
    Mieszkanie i sklep Wołomin Kobyłka Zielonka Ząbki

    Wołomin

    • 1 320 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    tel [tel] www.biznes24.net Wołomin okolice Armii Krajowej Na sprzedaż wykończone mieszkanie z niezależnym wejściem i mediami Mieszkanie wykończone na pierwszym piętrze Przedpokój...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 515 025 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mie...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 626 154 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 434 910 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 32,70 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku ....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...