• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Szczepankowice ul.

    Szczepankowice

    • 519 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Czy nie marzysz o codziennym wypoczynku w swoim własnym ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i zielenią? Omega Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszk...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Ludwika Zamenhofa

    Świdnica » ul. Zamenhofa

    • 225 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? A może to miejsca do zaspakajania własnych potrzeb mieszkaniowych? Omega Estate proponuje do zakupu nietypową kawalerkę w typowym bloku. ...

  • Kompaktowe Mieszkanie 46,5m2, 3 pok. Wola, Okopowa

    Warszawa » Wola

    • 839 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 18 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż:Kompaktowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Woli, przy ulicy Okopowej. Idealna propozycja dla ma...

  • Bezczynszowe mieszkanie- Tarnów- 102 m2

    Tarnów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 102,61 m² zlokalizowane w Tarnowie, przy ul. Edwarda Rydza-Śmigłego.Nieruchomość usytuowana w bardzo dogo...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Kawalerka w stylowej kamienicy centrum Grudziądza

    Grudziądz » ul. Stara

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Stylowa przestrzeń w sercu Grudziądza – 47,1 m² na trzecim piętrze kamienicy!Na sprzedaż unikalny lokal mieszkalny położony w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Grudziądza...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 448 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Marzysz, aby odpocząć po ciężkim dniu z kubkiem ulubionej herbaty, podziwiając niesamowity widok na świdnicki Rynek?Omega Estate prezentuje wyremontowane mieszkanie w eleganckiej k...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 255 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które sam możesz wykończyć według własnych potrzeb? Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość posadowioną na drugim, niewysokim piętrze trzypiętrowej kamien...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Kazimierza Wielkiego

    Świdnica » ul. Kazimierza Wielkiego

    • 450 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Myślisz o zakupie nieruchomości w spokojnej okolicy, w stosunkowo nowym bloku dla siebie, a może pod wynajem? Omegą Estate ma dla Ciebie w pełni rozkładowe mieszkanie na Zawiszowie...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 349 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana SobieskiegoDoskonała przestrzeń dla pary bądź singla!MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o po...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 999 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Poszukujesz mieszkania idealnego pod inwestycje? A może szukasz czegoś dla siebie?  Omega Estate proponuje do zakupu atrakcyjną kawalerkę w spokojnej i cichej okolicy.Na 35 m2 skła...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Widok na Odrę,cisza i centrum miasta-3pokoje

    Opole » ul. Spychalskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym wi...

  • świetna okolica, przestronne, balkon, od zaraz

    Rzeszów » ul. Małopolska

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie spr...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Rynek

    Świdnica » rynek Rynek

    • 565 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Aspekt wizualny i jakość nie są Ci obojętne? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie miejskie.Mieszka...

  • Po generalnym remoncie, c.o. miejsk., klimatyzacja

    Szczecin » ul. Wilków Morskich

    • 629 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ekskluzywne Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie w Odrestaurowanej Kamienicy (79,69 m²).Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej na czwartym piętrze w prestiżow...

  • Mieszkanie | ul. Opinogórska | 79,19 m2 | 3 pokoje

    Ciechanów

    • 680 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Opinogórskiej 11 w Ciechanowie, na osiedlu zamkniętym. W skład mieszkania o powierzchni 79,...

  • Mieszkanie Świdnica ul.

    Świdnica

    • 189 980 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz mieszkania zdała od zgiełku ulic? Marzysz o odpoczynku po pracy w ogrodzie?  Poleca się do zakupu atrakcyjna kawalerka w spokojnej i cichej okolicy na obrzeżach miasta. Na...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji?Omega Estate przedstawia przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie, idealne dla rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń i wy...