• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 1 299 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy lokal 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | PotencjałNa sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamieni...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » ul. Bobrzyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Senatorska

    Kraków » Krowodrza » ul. Senatorska

    • 700 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Senatorskiej i Placu na Stawach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Mieczysława Kozara Słobódzkiego

    Świdnica » ul. Mieczysława

    • 359 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nak...

  • Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!
    1 / 14
    Najtaniej od dewelopera! M3 - z możliwośćą pod klucz!

    Świętochłowice

    • 183 590 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie – Apartamenty Bukowego 17, Świętochłowice Dewelopera- najniższa oferta na rynku! Zakup zwolniony z podatku 2 % PCC objęty 5-letnią rękojmią! Budynek oddany do...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 519 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzów Wielkopolski Śródmieście, na prestiżowym osiedlu Rezydencja przy Młynie przy ulicy Wyszyńskiego. Lokalizacja zapewnia szybki i wygod...

  • Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!
    1 / 15
    Nowe apartamenty w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy!

    Świętochłowice

    • 237 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą sprzedaży apartamentów usytuowanych w gruntownie wyremontowanej kamienicy na ul. Dr. A. Bukowego 17 w Świętochłowicach. Apartamenty B...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Chełm

    • 478 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom
    1 / 13
    Przestronne mieszkanie 51,56 m², Gołębiów I, Radom

    Radom

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,56 m², położone na 4. piętrze (ostatnim) w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu Gołębiów I w Radomiu, p...

  • 2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu
    1 / 7
    2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu

    Łódź

    • 37 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe (43m) ul. Kamińskiego/Pomorska. IIIp. Mieszkanie wymaga odnowienia po poprzednich lokatorach, w lokalu rozprowadzono ogrzewanie ele...

  • Mieszkanie Sandomierz, Energetyczna
    1 / 11
    Mieszkanie Sandomierz, Energetyczna

    Sandomierz

    • 780 092 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 644 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRESTIŻ I DESIGN: Apartament 67 m w Vitis Park Lokalizacja: Sandomierz, ul. Energetyczna 2 (Inwestycja Vitis Park) Powierzchnia: 67 m Piętro: 1 z 4 Rok budowy: 2024Ogrzewanie: Wła...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 12
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 925 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Skorzystaj z promocji cenowej, zadzwoń po...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite
    1 / 10
    SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite

    Mieczownica

    • 275 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite Adres: Mieczownica 21A/6, 62-402 Mieczownica, Gmina Ostrowite, powiat słupecki, woj. wielkopolskie Cena: 275 000 zł – d...

  • Mieszkanie solec zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie wraz z garażem w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój w samym centrum mieszkanie świeżo po remoncie nowe grzejniki instalacja elektryczna i ga...

  • Mieszkanie Szprotawa,
    1 / 9
    Mieszkanie Szprotawa,

    Szprotawa

    • 378 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przepiękne mieszkanie z duszą w Szprotawie - 75,29 m², dwupoziomowe, kominek, ogród Jeśli marzysz o mieszkaniu, które ma klimat...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 11
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 1 125 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 8 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państ...

  • 2 pokoje do odnowienia na Bałutach
    1 / 7
    2 pokoje do odnowienia na Bałutach

    Łódź

    • 30 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica , Łódż, ul. Bałucki Rynek, IIp. 2 rozkładowe pokoje (45m) do odnowienia po poprzednich lokatorach. Mieszkanie niedawno przeszło remont generalny, wymieniono wsz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Katalońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Katalońska

    • 2 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m², znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu wchodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Ametystowa

    Gdańsk » ul. Ametystowa

    • 828 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż 63 m² w świetnej lokalizacji Gdańska! LOKALIZACJA: Ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów ziel...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...