• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 967 198 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 17 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącz...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 1 435 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 14 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m² z dwoma balkonami, położone na III piętrze kameralnego budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w spokojnej, zi...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,70 m², położone w kameralnej części krakowskiego Ruczaju.  To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i z...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 1 350 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,70 m², położone na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji na Ruczaju.  To projekt wyróżniający się nowoczesną ar...

  • WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM
    1 / 13
    WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM

    Zielona Góra

    • 369 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ [tel] WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO NA OŚ POMORSKIM WYJĄTKOWA OFERTA MIESZKANIA – IDEALNE DLA RODZINY LUB POD INWESTYCJĘ! Zadzwoń j...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 1 525 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 14 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m² z dużym tarasem 26 m², położone na I piętrze kameralnego budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w spokojnej,...

  • 2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!
    1 / 7
    2 pokoje na Kępie Parnickiej – cesja, od zaraz!

    Szczecin

    • 809 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią – cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera! Lokalizacja: Szczecin, Kępa Parnicka Piętro: 1. z windą Powierzchnia:...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 992 075 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji
    1 / 16
    Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji

    Szczecinek

    • 897 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej(przekształcone) w centrum miasta Szczecinek. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje wygodę codziennego życia, oraz korzyst...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Komuny Paryskiej
    1 / 12
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie Centrum, Komuny Paryskiej

    Siemianowice Śląskie

    • 185 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    OKAZJA!!! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34.62 m2 położone na 6 piętrze 10-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Komuny Paryskiej, składające s...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 2 pokojowe - 47,10 m² Legnica oś. Zosinek Opis nieruchomości: Oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², zlokalizowane na II piętrze...

  • Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików
    1 / 15
    Mieszkanie Piekary Śląskie Osiedle na Lipce, Słowików

    Piekary Śląskie

    • 562 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, sk...

  • Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe
    1 / 11
    Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Radomiu na Osiedlu Południe

    Radom

    • 339 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,6 m², położone na Osiedlu Południe przy ul. Czarnoleskiej w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w nisk...

  • Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie 35 m2, Bytom, Slaskie

    Bytom

    • 150 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam Mieszanie, 35 m2, Bytom, Slaskie, 2 pokoje, kuchnia i lazienka, w bloku 11-sto pietrowym, na 3-cim piętrze, balkon, piwnica,

  • Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Okazja, Mieszkanie jednopokojowe 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 180 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Cena wywolawcza 180000 zlotych prosze skladac oferty Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon,...

  • Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2
    1 / 5
    Okazja, Mieszkanie na sprzedaż, Gorzów Wielkopolski, 23 m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 182 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju...

  • Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 90 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Sprzedam Mieszkanie, kawalerke 13 m2, pokoj, kuchnia, przedpokoj i lazienka w centrum Lodzi, blisko Galerii Lodzkiej, na 3-cim piętr...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski
    Kawalerka na Sprzedaz, 23 m2, Gorzow Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 181 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Kawalerka, cena do negocjacji, Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Gorzów Wielkopolski, 23 m2, pokój, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, na podłodze pokoju wy...

  • Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom
    1 / 2
    Mieszkanie Sprzedam, 35 m2, Bytom

    Bytom

    • 149 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Bytom, 35 m2, dwa pokoje, kuchnia i łazienka, duży pokój z wyjściem na balkon, plus mniejsza sypialnia, na podłodze pokoju wykładzina od ścian...