• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA
    1 / 10
    Widokowy apartament Kościelisko strefa SPA

    Kościelisko

    • 1 426 920 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 23 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, os. Przyjaźni !
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, os. Przyjaźni !

    Zielona Góra

    • 488 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceni...

  • Luskusowy apartament 250 m od plaży
    1 / 9
    Luskusowy apartament 250 m od plaży

    Gdańsk

    • 1 239 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży | Gdańsk Letnica, Porto Powierzchni...

  • Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka
    1 / 6
    Mieszkanie Czarnochowice gm. Wieliczka

    Czarnochowice

    • 517 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje/33m2/ogródek/Czarnochowice. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie z ogródkiem w Czarnochowicach. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z z WC, pr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • po remoncie - stan deweloperski, oddzielna kuchnia

    Rzeszów » ul. Broniewskiego

    • 369 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie...

  • Mieszkanie Tarnowskie Góry Śródmieście rynek pierwotny

    Tarnowskie Góry

    • 575 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Oaza Spokoju i Komfortu Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m² oraz 94,1 m² zlokalizowane w samym centrum Ta...

  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...

  • Przestronne mieszkanie
    1 / 6
    Przestronne mieszkanie

    Rabka-Zdrój

    • 930 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament dwupokojowy zlokalizowany w centrum miasta na zamkniętym osiedlu. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoły, sklepy, park oraz komunikacja zbiorowa. Pokoje słoneczne. Balkon...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 63,6 m², położone w Kościanie na osiedlu Piastowskim, na 2. piętrz...

  • **Jurowiecka**
    1 / 13
    **Jurowiecka**

    Białystok

    • 566 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 34.87m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Jurowieckiej w dzielnicy Sienkiewicza. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z kuch...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 418 592 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje z ogródkiem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 694 194 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią 65,49 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków - nowoczesne osiedle. * Powierzch...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 447 407 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 2 pokoje z balkonem Blisko Zalewu Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków (okolice ul. Zemborzyckiej). * Powierzchnia...

  • Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do
    1 / 6
    Od osoby prywatnej | 2 Pokoje | Winda | Ścisłe Centrum | Do

    Konin

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,92 m², zlokalizowane w samym sercu Konina ulica Tuwima (okolice Hotelu Konin, Aleje 1 Maja). Lokal znajduje się na 4. pi...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 515 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, p...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 8
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 570 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "Pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypok...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 537 408 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 49,76 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesna inwestycja blisko natury. * Powier...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj, Bułgarska
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Ruczaj, Bułgarska

    Kraków

    • 503 415 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 37,29 m² - Ruczaj, Kraków Na sprzedaż mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku, położone w spokojnej części Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla in...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Wyględówek ul. Kopernika

    Pruszków » ul. Kopernika

    • 2 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 w centrum Pruszkowa, przy ul. Kopernika blisko stacji kolejki WKD. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym i s...