• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Częstochowa Tysiąclecie ul. Żołnierzy Niezłomnych

    Częstochowa » Tysiąclecie » ul. Żołnierzy Niezłomnych

    • 309 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, TysiąclecieNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową wi...

  • Okazja I Centrum I 3 pokoje I 47,54m2

    Błonie » ul. Traugutta

    • 475 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,54 m², położone w centrum Błonia, na 3. piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku z 1972 roku. Lokal do remontu, co stanowi doskonałą propoz...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 15
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 1 490 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja...

  • 9. piętro | balkon | panoramiczny widok
    1 / 11
    9. piętro | balkon | panoramiczny widok

    Gdańsk

    • 844 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Widokowe mieszkanie | 9. piętro | Letnica Na sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuo...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Ksm, Zagórska

    Kielce

    • 537 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    TU SIĘ WPROWADZASZ. NIE REMONTUJESZ. NIE CZEKAŚZ. 4 POKOJE | GENERALNY REMONT | ŚCISŁE CENTRUM KIELC ZAGÓRSKA Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz z walizką i od pierwsze...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Częstochowa

    • 229 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam przytulną kawalerkę w Częstochowie na tysiącleciu ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze. Do dyspozycji 2 windy, podjazd dla wózków. Osobną kuchnią w stylu...

  • Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni
    Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni

    Białężyce

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie do remontu z działką 2 Ary.Do mieszkania jest również góra,drugi poziom do zagospodarowania ok.30 m.kw.

  • Sprzedam mieszkanie Maków Podhalański

    Maków Podhalański

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Zlokalizowane na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania: 66,56 m² + komórka lokatorska 4m². Bardzo dobra lokalizacja , blis...

  • Apartament w odrestaurowanej kamienicy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Pocztowa

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaur...

  • Lokale mieszkalny 3-pokoje i 1-pokojowe+Miejsca Postojowe+FV23%
    1 / 12
    Lokale mieszkalny 3-pokoje i 1-pokojowe+Miejsca Postojowe+FV23%

    Pisz

    • 339 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam dwa nowe nie zamieszkałe lokale mieszkalne trzy pokojowy i jedno pokojowy w Piszu Aleja Piłsudskiego 15 i 15A plus miejsca postojowe zewnętrzne w cenie lokalu mieszkalnego...

  • Mieszkanie w centrum Opola
    1 / 8
    Mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 390 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 40m, 2 pokoje aneks kuchenny, Opole,plac Kopernika, pełna własność, księga wieczysta, bez pośredników

  • Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 4 pokoje, 81 m kw w Piaseznie

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne 4-pokojowe mieszkanie 81,2 m² | narożne | garaż + komórka | Piaseczno / granica Józefosławia Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z dobrym układem, windą i świetną...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego

    Suwałki

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku, charakteryzujące się funkcjonalnym i klasycznym układem pomieszczeń. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku, dzię...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...

  • Mieszkanie Mielno, Kwiatowa
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno, Kwiatowa

    Mielno

    • 569 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Świetna oferta ! Komfortowy apartament w Mielnie, "rzut beretem" od morza i jeziora Jamno. Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 49,69 m2, położony na 1 pię...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Na Stoku

    Kielce

    • 435 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna
    1 / 15
    Mieszkanie Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Kościelna

    Dąbrowa Górnicza

    • 349 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !Mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji! Dąbrowa Górnicza Górka Gołonoska ul. Kościelna. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,29m2, składa się z dwóch samodzielnych po...

  • Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze
    1 / 14
    Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malownicze...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!
    1 / 13
    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!

    Rakowo Piskie

    • 272 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnej nieruchomości zlokalizowanej na 2 piętrze, w miejscowości Bemowo Piskie. Mieszkanie o powierzchni 63,6m2 położone jest na 2 piętrze przy ulic...