• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !
    1 / 11
    2 pok. mieszkanie w Sulechowie k / Zielonej Góry !

    Zielona Góra

    • 334 410 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ALDAN Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nowe lokale mieszkalne w stanie deweloperskim położone w nowoczesnym budynku z windą na Osiedlu Tkacka w Sulechowie k / Zielonej Góry....

  • Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka
    1 / 15
    Mieszkanie Ustka, Grunwaldzka

    Ustka

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza.. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku prz...

  • ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie
    ul. Rolnicza, po kapitalnym remoncie

    Tarnów

    • 419 914 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 332 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rolniczej. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni ok. 5 m². Lokal jest obec...

  • APARTAMENT PREMIUM Z DWOMA BALKONAMI – ANDERSA 1,
    1 / 16
    APARTAMENT PREMIUM Z DWOMA BALKONAMI – ANDERSA 1,

    Kielce

    • 950 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PRESTIŻOWA LOKALIZACJA Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony przy ul. Andersa 1 w Kielcach, w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2021 roku. Lokalizacja łączy spokój, doskonałą...

  • Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej

    Elbląg

    • 659 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej * Czter...

  • SŁONECZNE 3 POKOJE POD LASEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 239 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Kupujesz mieszkanie, mieszkasz w domu z ogrodem.

    Szczecin » ul. Witosa

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 944 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,...

  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Sopot Brodwino ul. Oskara Kolberga

    Sopot » Brodwino » ul. Kolberga

    • 788 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 356 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Sopot Brodwino to wyjątkowa dzielnica otoczona lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów czy stud...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Podgórze Duchackie ul. Polonijna

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Polonijna

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Polonijnej i Wielickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stron...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek

    Kielce » Szydłówek

    • 295 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 14 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Komfortowe, wyremontowane i przytulne mieszkanie 21 m2 oś. Szydłówek Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka, usytuowana na 1. piętrze w bloku przy ul. Zamenhofa w jednej z...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Grażyny

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grażyny

    • 660 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE:klimatyczne, jasne o powierzchni ok. 40 m² (powierzchnia ujawniona w księdze wieczystej to 37,05 m2), położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Grażyny we Wrzesz...

  • Okazja! Mieszkanie z balkonem, 3 pokoje Ul. Kleeberga,
    1 / 8
    Okazja! Mieszkanie z balkonem, 3 pokoje Ul. Kleeberga,

    Inowrocław

    • 298 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Posiadam wirtualny spacer po nieruch...

  • Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń
    1 / 8
    Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń

    Chojnów

    • 283 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Powierzchnia 66 m2 Posiadam wirtual...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. CENA BRUTTO Z GARAŻEM ! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komforto...

  • Wrocław- Krzyki Tarnogaj - Apartament na sprzedaż Dakid II
    1 / 14
    Wrocław- Krzyki Tarnogaj - Apartament na sprzedaż Dakid II

    Wrocław

    • 989 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament na sprzedaż 60m2 , 3 pokoje Nowe budownictwo. Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 60m2. Mieszkanie mieści si...

  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)
    1 / 8
    Zamek w zieleni blisko stacji (SKM)

    Warszawa

    • 835 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Bez dwóch zdań, to miejsce to raj. Kupujcie mieszczanie i szlachetnie rodzeni, młodzi i wy wiekiem doświadczeni, kupujcie majętni i wy z dziurawym mieszkiem. KUPUJCIE WSZYSCY, bo l...