• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Świdnica, Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Centrum

    Świdnica

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, komfortowo urządzone mieszkanie na I piętrze - Centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, również w sprzęt AGD w kuchni i RTV - gotowe do zamieszkania. Na p...

  • Przemyśl | Blisko centrum | 2 pokoje | 45,7 m²
    1 / 7
    Przemyśl | Blisko centrum | 2 pokoje | 45,7 m²

    Przemyśl

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 45,7 m² | gotowe do zamieszkania | blisko centrum | dostępne od zaraz W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powi...

  • Mieszkanie dwupokojowe o pow.49.30 m2 z loggią
    1 / 11
    Mieszkanie dwupokojowe o pow.49.30 m2 z loggią

    Żyrardów

    • 425 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Numer oferty w biurze 6940 Oferta tylko dla klientów gotówkowych!! Polecamy do kupienia dwupokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 49,30m2, znajdujące się na czwartym piętrze w...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Starowiejska

    Gdańsk » Letnica » ul. Starowiejska

    • 916 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m² w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń. Termin...

  • Rezerwacja| 2-pok. 38,74 m2 | Sprzedaż |

    Ciechanów » ul. Kopernika

    • 385 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 38,84 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, Śródmieście. MIESZKANIE OBEJMUJE: salon z aneksem kuchennymsypialn...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Raduńska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Raduńska

    • 489 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² na 2 piętrze  przy ul. Raduńskiej w gdańskiej dzielnicy Orunia. Świetna lokalizacja! Idealna propozycja dla pary, singla lub po...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 1 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i]Jeżeli szukasz wyremontowanego mieszkania do wynajęcia to zapoznaj się z tą ofertą.[/i] Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M4 po generalnym remoncie, położone na wysoki...

  • Mieszkanie Rozlazłów rynek pierwotny ul.

    Rozlazłów

    • 575 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Segment na sprzedaż,  rynek pierwotny, Rozlazłów 1Na sprzedaż nowoczesny dwukondygnacyjny segment w zabudowie szeregowej, z rynku pierwotnego, położony w miejscowości Rozlazłów. Po...

  • Mieszkanie Rybnik Zebrzydowice

    Rybnik » Zebrzydowice

    • 2 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiamy Państwu Nowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 85 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym. Budynek ocie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Erazma Ciołka

    Warszawa » Wola » ul. Ciołka

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw., po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka.Układ mieszkania:- sypialnia z du...

  • Klimatyczne mieszkanie do remontu

    Sułów » rynek Rynek

    • 190 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w sercu historii- klimatyczne mieszkanie w Sułowie Szukasz miejsca z duszą , gdzie czas płynie wolniej, a mury opowiadają historię sprzed niemal dwóch stuleci?Mam przyje...

  • ideale dla rodziny-przestronne, 2 balkony, komórka

    Kraków » Dębniki » ul. Czerwone Maki

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m², zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowani...

  • Na sprzedaż mieszkanie w zielonej dzielnicy Zakopanego
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie w zielonej dzielnicy Zakopanego

    Zakopane

    • 650 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny cenowo i lokalizacyjnie, samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 39,94 m2, zlokalizowany w Zakopanem w górnej części pięknej, zielonej dzielnicy...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Sándora Petöfiego

    Warszawa

    • 869 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka,...

  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze
    1 / 4
    Sprzedam Mieszkanie Szczecin Zielone Wzgórze

    Szczecin

    • 396 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferta prywatna nie współpracuje z biurami nieruchomości . Proszę biura aby nie dzwoniły. Nie wyrażam zgody na kontakt. Sprzedam kawalerkę. Mieszkanie posiada fajną spokojną lok...

  • Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków
    1 / 12
    Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków

    Siedlce

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie przy ulicy Pescantina 8 o pow. 45 m2. Widok z okien salonu bezpośrednio na siedlecki zalew, po przeciwnej stronie na ulicę Pescantina. ( jak na załączonych zdję...

  • Mieszkanie Legnica, Szaniawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Szaniawskiego

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Wyjątkowe 4 Pokoje z Widokiem ul. Szaniawskiego, Legnica Szukasz przestrzeni dla rodziny w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy? To mieszkanie łączy funkcjonalność,...

  • Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego

    Ostróda

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 50,7 m² po remoncie - Czarnieckiego 63/16, Ostróda Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,7 m² , położone na 3. piętrze bloku przy ul. Czarnieckiego w Ostródz...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. staszica

    Gorzów Wielkopolski

    • 433 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim jednej z najlepiej skomunikowanych i wygodnych części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdu...