• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc
    Mieszkanie Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc

    Kielce

    • 790 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX...

  • Szydłówek 53,9m2 Zamenhofa
    1 / 11
    Szydłówek 53,9m2 Zamenhofa

    Kielce

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 53,9 m² – 2 pokoje, wys. 2,8 m, ul. Zamenhofa Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,9 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku prz...

  • Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów
    1 / 10
    Po remoncie mieszkanie 3 pokoje Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 999 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Staszica Gorzów Wielkopolski Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 45,5 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrow...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 298 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 24 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej...

  • Mieszkanie Białystok ul. Nowosielska

    Białystok » ul. Nowosielska

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne 3 pokoje 48,4m² | Stan do wprowadzenia | Cicha okolicaNa sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra)....

  • 1 / 2
    OZIMEK Jesionowe Zacisze - mieszkanie

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 579 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem otaczającego lasu.Komfortowe mieszkania został...

  • OZIMEK Jesionowe Zacisze - 64 m2 - 3 pokoje

    Ozimek » ul. Jesionowa

    • 469 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jedyne takie miejsce w Ozimku!Jesionowe Zacisze – komfort, natura i nowoczesność w jednym!Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślan...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 809 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Leszczyńskich

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Leszczyńskich

    • 575 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.*BEZ PRO...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Św. Piotra

    Gdynia » Śródmieście » ul. Piotra

    • 1 030 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dod...

  • Mieszkanie Daleszyce
    1 / 13
    Mieszkanie Daleszyce

    Daleszyce

    • 330 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 , usytuowane na II piętrze w II piętrowym bloku w Daleszycach. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok. 17 m2...

  • 2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja
    1 / 16
    2 pokoje z garażem | Kołczewo- Rezerwacja

    Kołczewo

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garażem – Kołczewo, ul. Słoneczna 6 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Miejsce, w którym naprawdę chce się zamieszkać. Nieprzypadkowo Ko...

  • Kawalerka z balkonem I Strażacka
    1 / 11
    Kawalerka z balkonem I Strażacka

    Rzeszów

    • 390 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,5m położone w Rzeszowie przy ul. Strażackiej na pierwszym piętrze . Składa się z : - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki - p...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Miodowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Miodowa

    Kielce

    • 349 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż klimatyczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,52 m, położone na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły po termomoder...

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2
    1 / 5
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33 m2

    Szczecin

    • 359 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • Mieszkanie na sprzedażPoznań Wilda
    1 / 12
    Mieszkanie na sprzedażPoznań Wilda

    Poznań

    • 559 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Posiadam Na Sprzedaż ładne mieszkanko na Wildzie wszędzie jest blisko. Mieszkanie zadbane ładne i czyste. Pozdrawiam Robert

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...

  • Trzy pokoje na Słonecznym Wzgórzu
    1 / 11
    Trzy pokoje na Słonecznym Wzgórzu

    Kielce

    • 434 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w Kielcach? Mieszkanie o powierzchni 64,9 m² znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 1984 roku. Posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię i balkon....

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 455 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego w Centrum Miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących miejski styl życia, wygodę oraz szybki dos...