• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 1 / 4
    Mieszkanie, 63,10 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 49 206 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda udział 1/4 w mieszkaniu – Sosnowiec - IV termin IV TERMIN - CENA WYWOŁAWCZA: 49 206,77 zł Przedmiotem sprzedaży jest udział 1/4 w nieruchomości położonej przy u...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Morskiego Pułku Strzelców

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Spółdzielcze Własnościowe Prawo do LokaluLOKALIZACJA:Mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku Kr...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Ambrożego...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Grabowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa Stare Miasto, 10 minut spacerem do Rynku. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze zad...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały ul. Imbramowska

    Kraków » Krowodrza » ul. Imbramowska

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Imbramowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Bohaterów Warszawy
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Ksm, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 440 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości TerraHome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując pan...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg
    1 / 15
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż podziemny pod mieszkani...

  • 2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny
    1 / 9
    2 mieszkania w jednej KW – gotowiec inwestycyjny

    Gdańsk

    • 1 149 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zl...

  • Mieszkanie na sprzedaż, PRZEMYŚL, ul. Lwowska, 43,6 m
    1 / 13
    Mieszkanie na sprzedaż, PRZEMYŚL, ul. Lwowska, 43,6 m

    Przemyśl

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż, PRZEMYŚL, ul. Lwowska, 43,6 m Szukasz funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania, które łączy komfort, praktyczny układ i atrakcyjną lokalizację? Oferowane mi...

  • Sprzedam mieszkanie 38m2 na ul. Długiej w remoncie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 38m2 na ul. Długiej w remoncie

    Słupsk

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 37,87m2 na ul. Długa 42/7. Lokal znajduje się w kamienicy w samym centrum miasta , posiada duża piwnicę 13,03m2, nad lokalem znajduje się duży strych. Do kamie...

  • Mieszkanie
    1 / 3
    Mieszkanie

    Warszawa

    • 658 000 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 21 933 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 30m 3pietro winda teren zamkniety ochrona

  • Mieszkanie Kielce Wietrznia, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Wietrznia, Wojska Polskiego

    Kielce

    • 1 550 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 12 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Knurów

    Knurów

    • 39 512 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Agnieszki Sucheckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G...

  • Mieszkanie Łomża ul. Reymonta

    Łomża » ul. Reymonta

    • 960 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 505 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Góralczyk Nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, 5 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul . Reymonta 5A Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 101,07 m2 ,...

  • Mieszkanie (55 m2) w znakomitej lokalizacji - LSM

    Lublin » ul. Grażyny

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina – na LSM-ie. Mamy tu wszystko w zasięgu ręki! LSM to...

  • Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez Nakładów

    Ścinawa

    • 124 975 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka Idealna Pod Wynajem, Bez NakładówCzynsz 297,58 + media.Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku.Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony,obecni...

  • Komfort i nowoczesność od zaraz | gotowe | 44,8 m²

    Maków Podhalański » os. Osiedle Tysiąclecia

    • 425 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 44,8 m² po remoncie | 2 pokoje | Maków Podhalański | Inwestycja lub na startMasz dość oglądania mieszkań do odświeżenia? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Na sprzedaż jasne...

  • Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam
    1 / 7
    Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam

    Skawina

    • 560 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio, Skawina ul.Ogrody, mieszkanie 2 pokojowe 47 m2, po kapitalnym remoncie, balkon francuski, sprzedam lub zamienię na mały domek w północnej okolicy Krakowa lub mieszka...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Klonowa
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Klonowa

    Poznań

    • 395 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Klonowej na Dębcu w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszka...

  • Nowe Osiedle ul. Makuszyńskiego Częstochowa
    1 / 10
    Nowe Osiedle ul. Makuszyńskiego Częstochowa

    Częstochowa

    • 550 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe Mieszkania ul. Makuszyńskiego Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji przy ul. Makuszyńskiego w dzielnicy Północ w Częstochowie. Osiedle zlo...