• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 425 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT STUDIO 27,91 m2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą, zlokaliz...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 61,06 m², Cieszyn

    Cieszyn

    • 386 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie syndyka masy upadłości o sprzedaży nieruchomości stanowiącej wyodrębniony lokal mieszkalny nr 32 w budynku nr 3 przy ul. Stanisława Moniuszki w miejscowości Cieszyn w gm...

  • Lokal mieszkalny - Szczecin

    Szczecin

    • 198 600 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Katarzyny Kucy sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 50,39 m², Kętrzyn

    Kętrzyn

    • 290 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: nieruchomości lokalowej nr 9, położonej przy ul. Leśnej 1A w Kętrzynie, o pow. użytk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 47,48 m², Górowo Iławeckie

    Górowo Iławeckie

    • 25 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/4 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w b...

  • Wchodzisz i mieszkasz, apartament Ogrody Hallera

    Wrocław » al. Hallera

    • 829 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oaza Spokoju w Sercu Miasta: Prestiżowe Ogrody Hallera, Park GrabiszyńskiSzukasz miejsca, gdzie luksus spotyka się z naturą, a miejski rytm cichnie przed progiem Twojego domu?Z ogr...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 615 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wolne Miasto - Gdańsk UjeściskoMIESZKANIE: komfortowe, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie funkcjonalnym....

  • 4 Pokoje | Balkon | Garaż | obok Auchan

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m²) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, Józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość Warszawy...

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 674 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 13 piętro

    Mieszkanie z panoramicznym widokiem w prestiżowym kompleksie Aqua Tower na 13 piętrze!Funkcjonalny układ i doskonała lokalizacja tworzą nieruchomośc o ponadprzeciętnej atrakcyjnośc...

  • Mieszkanie Żory os. Pawlikowskiego

    Żory » Władysława Pawlikowskiego

    • 1 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ BIURA ! W swojej ofercie posiadam do wynajęcia mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim blok na os. Pawlikowskiego....

  • Mieszkanie Zakopane ul. Stroma

    Zakopane » ul. Stroma

    • 920 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedu...

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie z ogrodem i dwoma garażami

    Bartoszyce

    • 419 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znaj...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • Syndyk sprzeda lokal mieszkalny
    1 / 16
    Syndyk sprzeda lokal mieszkalny

    Gdynia

    • 923 135 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28.02.2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach okreś...

  • Sprzedam mieszkanie/biuro
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie/biuro

    Kalisz

    • 390 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone w centrum miasta (Główny Rynek ) użytkowane aktualnie jako biuro. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz wc. Ogrzewanie gaz (lokalny węzeł ciepłowniczy).

  • Mieszkanie bezczynszowe w Żyrardowie o pow.31,19m2
    1 / 15
    Mieszkanie bezczynszowe w Żyrardowie o pow.31,19m2

    Żyrardów

    • 252 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Numer oferty w biurze 6943 Mieszkanie bezczynszowe po remoncie! Polecamy do sprzedania słoneczne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,19m2, usytuowane na parterze w dwupiętr...

  • Kawalerka 21m2 na sprzedaż Goerlitz Zgorzelec 39800 euro
    1 / 5
    Kawalerka 21m2 na sprzedaż Goerlitz Zgorzelec 39800 euro

    Zgorzelec

    • 186 283 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry, Posiadam do sprzedania mieszkanie 21m2 w spokojnej dzielnicy Goerlitz, Niemcy, blisko centrum miasta i dworca pkp. Kawalerka jest idealna pod inwestycję. Mieszkanie...

  • NAREW pow. hajnowski Mieszkanie i budynek gosp. Na sprzedaż
    1 / 10
    NAREW pow. hajnowski Mieszkanie i budynek gosp. Na sprzedaż

    Narew

    • 259 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5m² położone na parterze niskiego bloku w Narwi, przy ul. Mickiewicza. Budynek z cegły, dwupiętrowy. Mieszkanie przeszło genera...