• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Sprzedam mieszkanie w centrum Braniewa
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Braniewa

    Braniewo

    • 230 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję przestronne, funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone w centrum Braniewa przy ulicy Fromborskiej. Usytuowane na drugim piętrze wyremontowanej, estetycznej kami...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 518 914 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,38 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Centrum
    1 / 7
    Mieszkanie Bydgoszcz Centrum

    Bydgoszcz

    • 329 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowy Rok - nowa niższa cena! Chcesz mieszkać w samym centrum miasta a jednocześnie cieszyć się ciszą i spokojem w wolnym czasie , popijając kawę na świeżym powietrzu? Szukasz...

  • Sprzedam mieszkanie

    Czarna Białostocka

    • 213 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Czarnej Białostockiej 33 M2 umeblowane i wyposażone w RTV i AGD. Mieszkanie do wprowadzenia w dobrym stanie .Blok po termomodernizacji dobrze ocieplony widać...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Gen. Emila Fieldorfa

    Pruszcz Gdański » ul. Fieldorfa

    • 479 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje w Pruszczu Gdańskim!DO ODŚWIEŻENIA i WŁASNEJ ARANŻACJIMIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim o powierz...

  • Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie  Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazurskie /Cena do negocjacji /
    1 / 10
    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Ryn,-giżycki,- warmińsko-mazu...

    Ryn

    • 340 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w pobliżu jeziora Ryńskiego. Cena : 340 000,00 zl Powierzchnia : 55,41 m2 Cena za m2 : 6136,08 zl Parter Mieszkanie położone jes...

  • Sprzedam mieszkanie Sokołów Podl.
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Sokołów Podl.

    Sokołów Podlaski

    • 254 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,15 m², położone w doskonałej lokalizacji, w bloku w Sokołowie Podlaskim, ul. Wyspiańskiego 4...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 9
    Mieszkanie na sprzedaż

    Mogilno

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Mogilnie na poddaszu, blisko centrum miasta,po generalnym remoncie, wymieniona instalacja gazowa, elektryczna i wodna. Ogrzewanie elektryczne podłogowe w kuch...

  • Mieszkanie bezczynszowe
    1 / 8
    Mieszkanie bezczynszowe

    Rzeszów

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 43m na pdwyższonym parterze z ogródkiem na ul. Morgowej w Rzeszowie. W mieszkaniu 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Do mieszkania przynależy garaż i...

  • Apartament z tarasem z widokiem na morze.
    1 / 15
    Apartament z tarasem z widokiem na morze.

    Międzyzdroje

    • 2 472 619 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta dla konesera przestrzeni, ciszy i elegancji. Zapraszamy do poznania niezwykle rzadkiej nieruchomości – apartamentu o powierzchni 110,11 m², położonego na 3. piętr...

  • Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 11
    Mieszkanie Chrząstowo gm. Książ Wielkopolski,

    Chrząstowo

    • 146 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Bezczynszowa kawalerka z ogrodem i wiatą w Chrząstowie - ogrzewana kominkiem! Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o...

  • Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus
    1 / 16
    Na sprzedaż: 4-pokojowe, 86 m², Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 1 249 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 14 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    LOKALIZACJA - Ursus, ul. Dzieci Warszawy 29 Na sprzedaż 4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², zlokalizowane w Warszawie, Ursus, przy ul. Dzieci Warszawy 29....

  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 846 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym ogrodem Przed...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, Kołłątaja

    Szczecin

    • 580 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To pr...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 471 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. Piotrkowskiej Jest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - ki...

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole

    Wrocław

    • 856 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezp...