• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami MP, widok na park Odrę Reymonta, Wrocław
    1 / 16
    Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami MP, widok na p...

    Wrocław

    • 862 826 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ? Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i widokiem na Odrę | Reymonta, Wrocław Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjny...

  • Mieszkanie Częstochowa Północ
    1 / 8
    Mieszkanie Częstochowa Północ

    Częstochowa

    • 299 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Michalczyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m, zlokalizowane w Częstochowie, w dzielnicy Północ (Jednostka C). Lokal znajduje się...

  • Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Mysłowice, Olbrychta Strumieńskiego

    Mysłowice

    • 480 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mysłowice ul. Strumieńskiego Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego. Nieruchomość o powierzchni...

  • Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony
    1 / 16
    Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA Przestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemny...

  • Mieszkanie KSM 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie KSM 2 pokoje

    Kielce

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż KSM, ul. Bohaterów Warszawy 13 znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 37,40m2 w któr...

  • bezposrednio ul Żelazna Grabiszyn 3 pokoje po remoncie
    1 / 7
    bezposrednio ul Żelazna Grabiszyn 3 pokoje po remoncie

    Wrocław

    • 595 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,5 m² 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku Wrocław, Grabiszyn, ul. Żelazna Balkon, piwnica, osobna kuchnia Mies...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Zgierzu do sprzedania 29 metrowa pokój kuchnia przedpokój łazienka blok koło Semu-polo cena 260,000 do negocjacji mieszkanie umeblowane pralka lodówka wszystko co na z...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza

    Kraków

    • 519 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. M...

  • Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto, Jezuicka

    Lublin

    • 855 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO I ul. Jezuicka Lublin I 48 m I 2 pokoje I Mieszkanie inwestycyjne w kamienicy I BRAMA KRAKOWSKA 50 m I Airbnb I Booking I WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY I PARKING I klucze O...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości lokalowej - Gdańsk
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości lokalowej - Gdańsk

    Gdańsk

    • 249 375 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z REGULAMINU SPRZEDAŻY. 1.     Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 24 zlokalizowanego w budynku mieszkalnym wielorod...

  • SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów
    1 / 12
    SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os Słoneczne Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 219 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NA SPRZEDAŻ mieszkanie 2 pokojowe os. Słoneczne Gorzów Wielkopolski. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,43 m2 + dodatkowe ok 4 m2 zabudowanego korytarza, usytuowane na 10 piętrze oc...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 972 500 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 35 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO REJON UL.GARNCARSKIEJ. DUŻE MIESZKANIE 120m kw. KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ W TEJ KAMIENICY. W bliskości różnorodność usług komercy...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Dwupokojowe mieszkanie do sprzedania w Centrum

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 18 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią oraz łazienką. Dodatkowo do mieszkania przynależy niewielki schowek znajdujący się na tym samym piętrze. Mi...

  • Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie do sprzedania

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 12 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi o powierzchni 82,40 m2. Mieszkanie obecnie posiada dużą oddzielna kuchnią z miejscem na jadalnię, łazie...

  • Sprzdaż mieszkania 2pok.Nowy budynek ul.Pomorska

    Opole » Kolonia Gosławicka » ul. Pomorska

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,66 m2, położonego w Opolu, Kolonia Gosławicka, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczes...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Filtrowa

    Warszawa » Ochota » ul. Filtrowa

    • 2 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela...bez prowizji tel [tel] Piękne pełne światła mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Ustawny umeblowany pokój z balkonem Wyposażona kuc...

  • Ełk Małeckich 3B mieszkanie w centrum przy parku

    Ełk » ul. Małeckich

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Małeckich 3B obok Miejskiego Parku SolidarnościZapraszam na wirtua...

  • Mieszkanie Skarbimierz-Osiedle

    Skarbimierz-Osiedle

    • 345 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, położone w Skarbimierzu-Osiedle przy ul. Brzozowej, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem. Podstawow...