• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie bezczynszowe
    Mieszkanie bezczynszowe

    Tarnów

    • 450 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w centrum Tarnowa przy ul. M.B.Fatimskiej. W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi: -wyodrębniony lokal mieszkalny usytuowany n...

  • Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + opcja garaż!

    Zielona Góra

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie

    Małogoszcz

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam środkowe mieszkanie do remontu na drugim piętrze w Małogoszczu blok nr 3.

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 628 884 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkania gotowe po odbiorachMIESZKANIE 3 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd ma...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy

    Warszawa » Ursus » ul. Dzieci Warszawy

    • 1 299 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 16 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 2/3Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł...

  • Mieszkanie Radom ul. Żwirki I Wigury

    Radom » ul. Żwirki i Wigury

    • 899 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu - ul. Żwirki i Wigury, os. Gołębiów II, RadomNowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,73 m², położone na 1....

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. Srebrzyńska

    Łódź » Polesie » ul. Srebrzyńska

    • 471 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji ARGENTUM - blisko Manufaktury i ul. PiotrkowskiejJest ono położone w nowoczesnej inwestycji ARGENTUM, w doskonałej lokalizacji - kilk...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 889 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Kazimierza Pużaka

    Kraków » Krowodrza » ul. Pużaka

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Reda ul. Morska

    Reda » ul. Morska

    • 689 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 13 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 13. piętrze budynku Aqua Tower w Redzie.Przedstawiam ofertę mieszkania 58,5 m² w stanie deweloperskim, do całkowitej aranżacji...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna

    Dąbrowa Górnicza » ul. Graniczna

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe, 2-poziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż Budynek kameralny składający się tylko z 6 mieszkań. Oddany do użytkowania w 2025r. Przed budynkiem 2 miej...

  • Komfortowe 3 pokoje na 1 piętrze. Dąbie.

    Szczecin » ul. Szybowcowa

    • 735 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w pr...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Kmdr. Tadeusza Bramińskiego

    Gdańsk » ul. Bramińskiego

    • 830 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA:Gdańsk. Miejsce graniczne pomiędzy dzielnicami Zakoniczyn i Ujeścisko. Największym atutem położenia bloku jest fakt, że szkoła znajduję się dosłownie za rogiem. Pieszo...

  • Mieszkanie Płock Dworcowa

    Płock » Dworcowa

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż nietuzinkowe, przytulne 51m2 W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje (salon z dużym balkonem), klimatyczna słoneczna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Prz...

  • Mieszkanie Częstochowa ul. Aleja Wyzwolenia

    Częstochowa » ul. Aleja Wyzwolenia

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Locatus pragnie przedstawić do sprzedaży mieszkanie w sercu dzielnicy Północ!Atuty :- 3 ustawne pokoje- 61m- 4 piętro w bloku czterokondygnacyjnym po termomodernizacji- duży...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Rynek

    Dzierżoniów » rynek Rynek

    • 280 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie Biuro AP Nieruchomości Aleksandra Powierska oferuje:Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w samym centr...

  • 3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą
    1 / 7
    3 pokoje z balkonem | 8 piętro z windą

    Głogów

    • 270 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż posiadamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na 8. piętrze w bloku z windą. To świetna propozycja stworzona dla osób, które szukają nieruchomości z...

  • M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł
    1 / 12
    M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł

    Łódź

    • 277 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M-2 własnościowe z KW, ul. Wierzbowa/Północna - blok z cegły świetna lokalizacja! Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko uczelni, parku, sklepów, etc. Pow. 34,70 m2, III piętro 1...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....