• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski
    1 / 12
    Mieszkanie z tarasem na dachu - stan deweloperski

    Żory

    • 656 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 14 w segmencie B 3-pokojowe mieszkanie: 61,67 m² Taras na dachu: 36,41 m² Komórka lokatorska: 1,11 m² 4-piętro Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,
    1 / 15
    Mieszkanie Jarosławki gm. Książ Wielkopolski,

    Jarosławki

    • 419 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Klimatyczny lokal mieszkalny z przynależnym ogrodem | Spokój, natura i świetna lokalizacja - Jarosławki  Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej j wraz z pomieszczenia...

  • Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica
    1 / 10
    Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej pożąd...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 469 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o wygodnym, przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych części Leszna? Ta propozycja zdecydowanie zasługuje...

  • Mieszkanie Tczew, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Paderewskiego

    Tczew

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1993 r. ( III piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Paderewskiego). Lokal z trzystronną ekspozycją okienn...

  • Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 80 m² Szczepanowice

    Opole » Szczepanowice

    • 612 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, Szczepanowice przy ul. Barona.Lokal mieszkalny położony na w...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 566 501 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE 2 pokojowe Z OGRODEM o pow. 29,72m2LOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do Estaka...

  • 38 m² | 2 pokoje | Balkon | Winda

    Radom » ul. Żeromskiego

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m² To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem – zarówno do zamieszkania, jak i jako s...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Nowe Obłuże rynek pierwotny ul. Krawiecka

    Gdynia » Obłuże » ul. Krawiecka

    • 841 625 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 4 POKOJOWE NA 2 PIĘTRZE Z BALKONEM, WINDA, SIŁOWNIA, KOMÓRKA, HALA GARAŻOWA, MOŻLIOWOŚĆ ŁADOWANIA AUTA ELEKTRYCZNEGOLOKALIZACJANieruchomość położona jest przy ul. Krawie...

  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Kilińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo atrakcy...

  • Mieszkanie, Lublin, Wrotków, 52,02 m2

    Lublin » Wrotków » ul. Granata

    • 629 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie, Lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2- salon: 19,65 m2- kuchnia: 7,33 m2- sypialnia: 13,...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 560 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdańsk - Przymorzu, przy ul. Piastowskiej. Lokalizacja idealna zarówno pod in...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny ul. Jana Kilińskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kilińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Dolna Brama

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Dolna Brama

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE JEST DO CAŁKOWITEGO REMONTU.DOLNE MIASTO - GDAŃSKIdealna propozycja inwestycyjnaKamienica położona w samym sercu Gdańska, w otoczeniu zabytkowej architektury. Dzięki rew...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Stolema

    Gdańsk » ul. Stolema

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.MIESZKANIE:Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym, zaj...

  • Mieszkanie deweloperskie bez PCC Centrum
    1 / 2
    Mieszkanie deweloperskie bez PCC Centrum

    Bydgoszcz

    • 580 250 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 159 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 3-pokojowe 52,31 m² z rynku pierwotnego, zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Brak podatku PCC oraz brak prowizji od kupującego. Ofe...

  • Blok 47m2, 2 pokoje, + piwnica + pomieszczenie 15m2
    1 / 9
    Blok 47m2, 2 pokoje, + piwnica + pomieszczenie 15m2

    Bartoszyce

    • 133 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Borki 9, gm. Bartoszyce, lokal mieszkalny na parterze Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 -...