• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Abp. Józefa Teodorowicza

    Warszawa » Wilanów » ul. Teodorowicza

    • 1 000 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie z dwoma ogródkami i dwoma tarasami, położone przy ul. Teodorowicza 3 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Pawła Gdańca

    Gdańsk » Oliwa » ul. Gdańca

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE:Na wynajem jasne mieszkanie o powierzchni 62,8 m², położone na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.Mieszkanie składa się z:-4 osobnych, zamykanych pokoi - idealnych...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Pawła Gdańca

    Gdańsk » Oliwa » ul. Gdańca

    • 809 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 263 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    NA SPRZEDAŻ TRÓJSTRONNE MIESZKANIE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Oliwie, znanej z kameralnej...

  • Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 365 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro BUDYNEK A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 19,...

  • 3 POKOJE, 53,8 MKW |DUŻY BALKON KLIMATYZACJA | KOPERNIK
    1 / 10
    3 POKOJE, 53,8 MKW |DUŻY BALKON KLIMATYZACJA | KOPERNIK

    Głogów

    • 255 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,80 mkw, niezwykle ciche i spokojne, położone w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, co realnie przekła...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 8 powierzchnia użytkowa - 55,49 m2 I piętro BUDYNEK A Mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 21,4...

  • Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż | Osiedle Złotej Jesieni
    1 / 5
    Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż | Osiedle Złotej Jesieni

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 10 piętrze w bloku z windą, przy ulicy Bałtowskiej 15 w Ostrowcu Świętokrzyskim Powierzchnia użytkowa lokalu to 36 m2. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska
    1 / 5
    Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska

    Kołobrzeg

    • 450 651 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Kołobrzegu przy ul. Londyńskiej zaprasza do zakupu mieszkań, miejsc parkingowych i zewnętrznych miejsc postojowych z terminem zakończenia budynku do 31-10-2026...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski
    1 / 7
    Mieszkanie z dużym balkonem - stan deweloperski

    Żory

    • 561 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 5 w segmencie C 3-pokojowe mieszkanie: 62,88 m² Balkon: 13,35 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² 2-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 6
    Dwupokojowe mieszkanie blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy mieszkanie nr 9 w segmencie C 2-pokojowe mieszkanie: 52,92 m² Balkon: 12,11 m² Komórka lokatorska: 1,86 m² 3-piętro Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac z...

  • Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia
    1 / 8
    Nowe, w pełni umeblowane mieszkanie - blisko parku Cegielnia

    Żory

    • 885 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 11 w segmencie A 3-pokojowe mieszkanie: 76,12 m² Balkon 1: 4,73 m² Balkon 2: 9,40 m² 3-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wyk...

  • Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski
    1 / 6
    Nowe mieszkanie z tarasem - stan deweloperski

    Żory

    • 378 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 3 w segmencie B 2-pokojowe mieszkanie: 40,26 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...

  • Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum
    1 / 6
    Piękne mieszkanie - w pełni umeblowane - blisko Centrum

    Żory

    • 370 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 10 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 31,92 m² Balkon: 3,08 m² 2-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane Miejsc...

  • Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski
    1 / 8
    Duże mieszkanie z tarasem - blisko Cegielni - deweloperski

    Żory

    • 798 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie C 4-pokojowe mieszkanie: 81,54 m² Taras: 28,05 m² Komórka lokatorska: 1,84 m² Parter Segment C Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski
    1 / 5
    Przytylna kawalerka blisko Centrum - stan deweloperski

    Żory

    • 255 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 2 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 27,72 m² Balkon: 4,88 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dz...

  • Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum
    1 / 8
    Jasne, umeblowane, nowe mieszkanie blisko Centrum

    Żory

    • 492 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy jasne, przestronne mieszkanie nr 5 w segmencie A 2-pokojowe mieszkanie: 42,29 m² Balkon: 15,37 m² 1-piętro Segment A Mieszkanie kompletnie wykończone i umeblowane...

  • Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni
    1 / 5
    Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Parku Cegielni

    Żory

    • 306 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy mieszkanie nr 1 w segmencie B 1-pokojowe mieszkanie: 32,35 m² Taras: 6,40 m² Komórka lokatorska: 1,52 m² Parter Segment B Miejsca parkingowe Ogrodzony plac zabaw dla dzi...